Černé vdovy pobaví: Byl to orgasmus, nebo šok z manžela, který neměl být naživu?

Úspěšný seriál Černé vdovy můžete sledovat každou neděli na Primě. Manžel Renaty o sobě dá konečně vědět jako o živém, ale v dost choulostivé situaci. Všechny díly si můžete přehrát online v našem archivu, nebo s předstihem v naší nové službě iPrima Videopůjčovna. Právě teď pro vás ale máme exkluzivní ukázku ze 4. epizody seriálu Černých vdov.

4. díl seriálu Černé vdovy je o pohřbívání manželů a problémů s nimi spojených. Ten samý díl je ale i o tom, že nic není tak, jak se zdá. A Renatin nevěrný manžel se konečně objeví své manželce, ačkoliv ho ještě ten den ráno pohřbila. Smutnější zprávu už Renata dostat nemohla.

O něco vtipnější je ale scéna, jakým způsobem se Renata dozví, že je její manžel pořád naživu. V té nejchoulostivější situaci v objetí s novým milencem Erikem, Renata zjišťuje, že ji čeká ještě hodně problémů. Erik výraznou vokální odezvu přikládá svému mileneckému umu.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT V ONLINE ARCHIVU

Manžel je naživu, Renata šokovaně řve a milenec je spokojený. Podívejte se na ukázku ze 4. epizody:

Černé vdovy uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě nebo v online archivu.

Pokud chcete vidět další díl s předstihem, využijte naší novou službu iPrima Videopůjčovna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.