Černé vdovy pobaví: Byl to orgasmus, nebo šok z manžela, který neměl být naživu?

Úspěšný seriál Černé vdovy můžete sledovat každou neděli na Primě. Manžel Renaty o sobě dá konečně vědět jako o živém, ale v dost choulostivé situaci. Všechny díly si můžete přehrát online v našem archivu, nebo s předstihem v naší nové službě iPrima Videopůjčovna. Právě teď pro vás ale máme exkluzivní ukázku ze 4. epizody seriálu Černých vdov.

4. díl seriálu Černé vdovy je o pohřbívání manželů a problémů s nimi spojených. Ten samý díl je ale i o tom, že nic není tak, jak se zdá. A Renatin nevěrný manžel se konečně objeví své manželce, ačkoliv ho ještě ten den ráno pohřbila. Smutnější zprávu už Renata dostat nemohla.

O něco vtipnější je ale scéna, jakým způsobem se Renata dozví, že je její manžel pořád naživu. V té nejchoulostivější situaci v objetí s novým milencem Erikem, Renata zjišťuje, že ji čeká ještě hodně problémů. Erik výraznou vokální odezvu přikládá svému mileneckému umu.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT V ONLINE ARCHIVU

Manžel je naživu, Renata šokovaně řve a milenec je spokojený. Podívejte se na ukázku ze 4. epizody:

Černé vdovy uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě nebo v online archivu.

Pokud chcete vidět další díl s předstihem, využijte naší novou službu iPrima Videopůjčovna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.