Černé vdovy se snaží zachránit, co se dá. Podívejte se na 5. díl v předrepremiéře

Zajímá vás, jak bude pokračovat příběh Černých vdov? V našem novém servisu iPrima Videopůjčovna se na neodvysílaný díl můžete podívat exkluzivně v předpremiéře.

Jsme za polovinou osmidílného seriálu Černé vdovy. Jak bude dobrodružství kamarádek, které vzaly život do svých rukou dost radikálním způsobem, pokračovat? To můžete vidět už v předpremiéře 5. dílu.

Záchrana podniku a zatloukání živého manžela

Johana se po letech v domácnosti dala do práce. Snaží se zachránit podnik, který krachuje. Zdá se, že našla možnost, jak podnik dostat finančně do plusu, ale rozhodně to nebude legální cestou. V ten moment ještě netuší, že se řítí do mafiánského obchodu, který pro ni nemusí dopadnout dobře.

Vyšetřovatel Olin se neustále pohybuje v okolí podniku a ví, co Johana chystá.

Veronika je rozhodnuta stát se hvězdou sociálních sítí a YouTube. Její instagramový profil sexy milenky zatím uplatnění přiliš nenašel, ale poměr s mladíkem, jenž se do ní bezhlavě zamiloval, udržuje pořád.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.