Černé vdovy začínají nové milostné životy. Veronika začala špatně, s nevlastním synem Johany

4. díl seriálu Černé vdovy uvidíte už tuto neděli na Primě. Pokud chcete být krok napřed, pusťte si další epizodu v předpremiéře v naší službě iPrima Videopůjčovna. S námi se podívejte na to, jak hodlá černá vdova Veronika vyřešit svou finanční krizi, z které se možná zrodí jedna velká netradiční láska. Nebo ne? Sledujte exkluzivní ukázku ze 4. epizody Černých vdov.

Poté, co Černé vdovy ve 4. dílu oficiálně smutní na pohřbu, se věci dávají rychle do pohybu. Vyšetřovatel Olin neztrácí naději, že vraha třech manželů najde, zatímco tři nejlepší kamarádky se nemohou dočkat, až si začnou konečně užívat života. Všechno je ale o něco komplikovanější

Slovenka Veronika zjišťuje, že sice manžela zabila, ale místo zničení jejího zásadního problému přišel o dost větší. Veroničin manžel dluží všude možně více jak milion korun. Veronika nikdy nepracovala a v bytě má nechtěného spolubydlícího.

Čtěte více o tom, jak bydlí Černé vdovy.

Sexy brunetka musí přijít na to, jak splatit dluhy manžela dobře se uživit. Dostane jednu zajímavou radu, kterou ihned využije. K tomu ale potřebuje sexy milence.

Černý Petr padl na mladičkého nevlastního syna Johany. Veronika využije všech půvabů, aby mladíka svedla.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT V ONLINE ARCHIVU

Podívejte se na ukázku svádění, kterou uvidíte ve 4. epizodě:

Černé vdovy uvidíte v neděli ve 20.15 na Primě nebo v online archivu.

Pokud chcete vidět další díl s předstihem, využijte naší novou službu iPrima Videopůjčovna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.