Kam směřují kroky přeživšího manžela z Černých vdov?

Jeden z manželů Černých vdov přežil. Co se bude dít teď? To uvidíte na Primě už v neděli ve 20.15 . V naší iPrima Videopůjčovně naleznete exkluzivně nový díl seriálu Černé vdovy v předpremiéře.

Kam budou směřovat první kroky Renatina manžela, který výbuch přežil? To se můžete dozvědět právě teď, protože v naší iPrima Videopůjčovně najdete v předpremiéře už druhý díl seriálu Černé vdovy.

CO JE iPRIMA VIDEOPŮJČOVNA

DÍLY SERIÁLU ČERNÉ VDOVY NAJDETE TADY

Zhatí Renatin manžel plán černých vdov?

Zatímco se tři kamarádky dozvídají, že Renatin manžel dluží balík peněz mafiánům, s kterými obchodoval, navštíví je znovu sympatický Olin z Brna, aby vyzjistil podrobnosti o jejich životě. Ty mu mají objasnit pár nejasností ve vyšetřování. Olin oznamuje, že hledá pachatele, na nešťastnou náhodu už nikdo spoléhat nemůže.

Teprve v tento moment začíná mladým vdovám pořádný stres, jelikož v pračce perou špinavé peníze a na dveře jim klepe vyšetřovací tým policie připravený na detailní domovní prohlídku.

SOUTĚŽTE S ČERNÝMI VDOVAMI A VYHRAJTE POUKAZ NA ŠPERKY V HODNOTĚ 30 000 KORUN!

Do života čerstvých vdov vkročí noví muži

S novou životní situací třech přítelkyň přicházejí do života Renaty, Johany a Veroniky noví muži. Ačkoliv se ani vzdáleně nepodobají těm, o kterých kamarádky sní. Veronika má problém s placením energií v bytě, kde žila se svým manželem, a tak dostane netradičně na starost zastydlého mamánka a milovníka počítačových her, s kterým bude muset sdílet byt.

Johana o synovi mrtvého manžela sice neměla tušení, ale rozhodně se neplánuje s mladým studentem dělit o dědictví. Jeho společnost jí ale zničehonic přestává vadit. A Renata sdílí svůj hraný smutek s aktivním vdovcem, jenž chce smutnit po jejím boku. Není to ale na černé vdovy příliš brzo?

Seriál Černé vdovy můžete vidět v televizi každou neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.