Míra musí zemřít! Černé vdovy se rozhodli, že jeden z kola ven ještě vypadne

V 6. dílu seriálu Černé vdovy teprve dámy odhalí, že Renatin manžel Míra stále žije. Johana přijde s plánem. Podívejte se na exkluzivní ukázku z nedělního dílu, který uvidíte na Primě ve 20.15.

Když se všechny Černé vdovy oficiálně dozví, že Renatin manžel je naživu, jsou v šoku, musí přijít s jasným plánem, jak celou situaci vyřešit. Míra naštestí neví, kdo za vraždou jeho dvou kamarádu stojí. Johana při sekání dříví přijde na spásnou, ale velice krutou myšlenku.

Rozhodla se informovat všechny vdovy a vyškolit je, jak zabít manžela.

Podívejte se na vidoe ukázku z 6. dílu seriálu Černé vdovy:

Johana se také v 6. dílu rozhodne vyřešit finanční stránku firmy Renaty, která měla s německou firmou z Drážďan utajenou úmluvu. Johana ale netuší, že se řítí do nebezpečné situace, kde ji může jít o život. Když se to dozví Renata je rozhodnutá Johanu zachránit ze spáru mafiánky Any Karoliny. Povede se ji to?

Veronika pokračuje ve své instaslávě a společně se svým spolubydlícím natáčí další a další videa na Instagram a Youtube. Netuší ale, že se za ní zastaví její zajíček, který se dozví, že je jen součástí její hry.

Renata stále bojuje se svým manželem Mirkem, který slíbil, že zmizí z České republiky. Plánuje být stále nezvěstný.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.