Na Jitku, Janu a Luciu se musí jinak, vypráví o temperamentu hereček Černých vdov jejich režisér

Všechny tři jsou silné ženské povahy, které si režisér Radek Bajgar pečlivě vybíral. Jak se přistupuje k herečkám jako je Jitka Čvančarová, Jana Plodková nebo Lucia Siposová, jež hrají hlavní ženské postavy úspěšného seriálu Černé vdovy? Dostali jsme návod. Podívejte se na rozhovor.

Radek Bajgar patří k našim momentálně nejúspěšnějším režisérům, který před nedávnem slavil úspěch se snímkem Teorie tygra, kam obsadil v hlavní roli Jiřího Bartošku. V Teorii tygra si zahrála i slovenská herečka Lucia Siposová. Ta se zcela nenáhodně objevuje v jedné z hlavních rolí seriálu Černé vdovy. Raděk Bajgar slovenskou krásku popisuje jako neřízenou energii, která potřebuje být pod režisérskou taktovkou správně navedena a následně se jí musí dát volnost. Podobným režijním stylem přistupuje i k Jitce Čvančarové.

"Jitka je neřízená střela, která si to zpracuje v sobě, a pak ze sebe vydá něco neuvěřitelného. S Janou je to přesná práce. Už když píšu, tak vím přesně, jak to bude dělat, jak se bude tvářit. Moc rád s ní pracuji," říká režisér seriálu Černé vdovy.

Přemlouvat herečky k těmto rolím rozhodně nemusel, jelikož většina lidí, která slyšela o námětu Černých vdov, byla nadšená. "Zéjmena ženy, když slyšely o tom, že zavraždí svoje manžele, tak říkaly super a zalesklo se jim v očích," usmívá se Radek Bajgar.

Podívejte se na rozhovor:

Sledujte Černé vdovy každou neděli ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.