Na policejní stanici to Bolek Polívka pěkně schytal, on má ale eso v rukávu!

Olin z Brna stále vyšetřuje vraždu třech manželů a začíná zjišťovat, že účetnictví jednoho z nich skrývá prapodivná tajemství. Podívejte se na exkluzivní ukázku z 5. dílu Černých vdov, které uvidíte v neděli na Primě.

5. díl seriálu Černé vdovy odkrývá další tajemství manžela Mirka, jenž je pro veřejnost mrtvý. S živým manželem třech slavných vdov nepočítají ani policisté, ale vyšetřovatel z Brna začíná mít myšlenky o tom, že vražda manželů má podivné spojitosti z firmou jednoho z nich. Jejich účetnictví není zrovna transparentní. Olin začíná tušit důležitou stopu. Ta se ale viditelně nelíbí jeho pražskému nadřízenému.

Podívejte se na ukázku z 5. dílu:

Johana se po letech v domácnosti dala do práce. Snaží se zachránit podnik, který krachuje. Zdá se, že našla možnost, jak podnik dostat finančně do plusu, ale rozhodně to nebude legální cestou. V ten moment ještě netuší, že se řítí do mafiánského obchodu, který pro ni nemusí dopadnout dobře.

Vyšetřovatel Olin se neustále pohybuje v okolí podniku a ví, co Johana chystá.

Sledujte Černé vdovy každou neděli na Primě ve 20.15. Po odvysílání najdete všechny díly v archivu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.