Natáčení Černých vdov očima Filipa Blažka. Kdo mu řádně zatopil?

Jako jediný z chlapů měl štěstí a vražednou akci drahých poloviček přežil. Filip Blažek coby Mirek strávil ve společnosti Černých vdov dva měsíce. Prý to bylo jedno z nejlepších natáčení. Proč? Na to zavzpomínal u fotek ze zákulisí.

Zmrtvýchvstání

Šmíroval jsem Aštangu, protože má u sebe moji dceru Lízu. Je to první kontakt po tom mém zmrtvýchvstání. Jsem tam takový partyzán. Vzpomínám na to natáčení moc rád, strašně mě to bavilo, líbil se mi scénář.

Točilo se jen osm dílů, takže každý věděl, kam ta postava spěje a mohl si s ní vyhrát. Je škoda, že každý z nás měl i spoustu jiné práce a nebylo na to víc klidu a času.

Vřelé ženské objetí

Točil jsem bitku s Janou Sovákovou a byl to zážitek. Máme totiž takový pražský klub MMA zápasů, já jsem tam tedy takový maskot. Jana s kluky normálně trénuje, takže si mě tam podávala a pěkně mě v jednu chvíli přiškrtila. Zaplať pánbůh, že mě pustila. I když je to baba, tak mě pěkně chytila. Dokonce s námi točil i Josef Král, což je legenda MMA zápasů.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE VIDĚT ONLINE

Rvačka v garážích

Počkám si na kamaráda Sagiho, abych zjistil, co se stalo. Vidí mě poprvé od smrti, takže nevěří vlastním očím. S režisérem Radkem Bajgarem jsme domlouvali, jak naše rvačka proběhne, aby se nikomu nic nestalo. Z Radka jsem byl nadšený, dával nám volnost, byl připravený a nechával nás, abychom si s tím hraním krásně pohráli.

Rodinná idylka

Když to vidím, tak jsme opravdu museli být s klukama pěkní idioti, aby to bylo hned od začátku nakoplý. Divák musel vidět ten důvod, že nás opravdu bylo proč zabít. Možná by to nemuselo být na první dobrou, hned, protože se to postupně divák dozvídá. Jinak jsme byla pěkná partička.

Romantika u vraždy

Poslední západ slunce, který se musel zachytit a natočit při něm výbuch lodě. Bylo to natáčení na minuty a muselo se to povést maximálně na druhý pokus. Jen mě mrzelo, že rozpočet byl omezený, a loď tak nemohla skutečně vybouchnout. Zaskákali bychom si do vody. Netoužím po tom, aby tam bylo roztrhané maso nebo tak, ale myslím, že to nakonec nedopadlo zle. Neměl bych to říkat, ale líbí se mi to.

Mrtví kamarádi

Člověk si připadá jako na filmu. Všechno se to točilo v reálných prostředích, na rozdíl od jiných seriálů. Výbuch se točil na Slapech, kde jsme strávili s Petrem a Martinem dva dny. Škoda, že to bylo tak krátké a nemohli vstát z mrtvých taky. Ta převaha bab tam byla opravdu veliká a režisér z nich byl unešený, takže jsme pro něj moc neexistovali. (směje se) Chlapi tady prostě byli na druhé koleji.

Zázemíčko v baru

Tady se lámalo moje prozření, jestli chci opravdu zmizet nadobro, nebo zůstat. Protože ale začnu tajně navštěvovat svoji rodinu, tak se rád k tomu rodinnému životu vrátím. S Pavlou Beretovou se známe, je to výborná herečka, ale točili jsme spolu poprvé. Měli jsme spolu i lehce peprnější scény. Vždy se snažím vyhovět, aby to bylo příjemné, ale doma dostanu pokaždé vynadáno, to tak je (směje se). Koukají na to samozřejmě i dcery a to je divný. Vysvětlete jim, že je tatínek s cizí paní…

Pan facka

Můj miláček Martin Hub, kamarád a kaskadér, se kterým vždy rád blbnu. Pokaždé mi trochu znepříjemní život. Vždy když jsme se někdy rvali, tak měl strašnou radost, že se mu to nepovedlo, a třeba jsem mu ji schválně ubalil, protože zapomněl uhnout nebo tak. Taky moc dobře pozná, když mu to chce někdo vrátit. Takhle spolu blbneme a hrozně ho to baví. Ke sportu mám blízko, takže mě to baví. Dokonce se objevil i v seriálu Krejzovi, kde mi hrál stěhováka.

Podzimní koupel

Voda byla trošku studená a konečně se něco dělo. Člověk vypadal potrhaně, mám takové věci rád. Ty nestandardní herecké situace mě těší, mám rád adrenalin. Nejtěžší bylo nakonec všechno udělat tak, aby to vypadalo reálně, že jsem v té vodě ležel dlouho. Během času se do mě zakoukaly nějaké labutě, které neustále připlouvaly do záběru.

Sledujte seriál Černé vdovy na Primě každou neděli ve 20.15. Odvysílané epizody můžete vidět v našem archivu.

Pokud chcete být napřed, máme pro vás exkluzivně i předpremiéru dílu Černé vdovy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.