Podívejte se na předpremiéru 4. dílu Černých vdov. Jeden manžel vstane oficiálně z mrtvých

Už teď se můžete exkluzivně podívat na další pokračování Černých vdov. 4. epizoda odkrývá osudy tří kamarádek, které se rozhodly zabít manžely. Více se dozvíte díky naší nové službě iPrima Videopůjčovna, kde najdete předpremiéru.

Problém Černých vdov se začíná prohlubovat. Následky úmrtí manželů tří dobrých kamarádek jsou čím dál tím závažnější. Johana, Renata a Veronika se dostávají do situace, kterou by nepřáli ani nejhoršímu nepříteli, i tak je umí ale vtipně okomentovat.

Konečně přichází na řadu pohřeb, což je speciálně pro Veroniku šance jak jako černá vdova zaujmout média. Pohřeb jejího manžela má pro ni samotnou nádech vystoupení, rozhodně ne smutku a žalu. Renata s Johanou její herecké číslo musí krotit. Ani Renata se nevyhnula extrému. Ačkoliv se tělo jejího manžela nenašlo, pod vlivem prychologa Erika se rozhodla rakev zakoupit, aby se její malá dcera mohla s tatínkem rozloučit a začít nový život.

Živobytí prostřednictvím sociálních sítí

Veronika stále tápe, jak se sama uživí, jelikož její manžel měl samé dluhy, a na byt dokonce podepsal směnku. Její nechtěný spolubydlící jí poradil, aby se stala tzv. influencerkou na sociálních sítích. Veronika se takového nápadu chytí a rozhodne se stát instagramovou sexy vdovou. K tomu ale potřebuje milence...

Sledovat Černé vdovy můžete s předstihem v naší nové službě iPrima Videopůjčovna, kde najdete premiéru Černých vdov o týden dopředu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.