Vyšetřovatel Olin má důkaz proti Černým vdovám. Renata dostává mail ze záhrobí

V neděli uvidíte další díl úspěšného seriálu Černé vdovy. 3. díl přinese další mrtvolu a vyšetřovatele Olina začíná směrovat. Více uvidíte na Primě ve 20.15 v neděli nebo online.

3. díl Černých vdov začíná odhalovat další a další problémy, s kterými veselé vdovy rozhodně nepočítaly. Ukazuje se, že jejich manželé měli spoustu nevyřešených a utajených obchodů, o kterých nikdo neměl ani tušení. Pomalu ale jistě vyplouvají na povrch stejně jako polomrtvý manžel Renaty.

Ten se rozhodl kvůli svým špinavým obchodům hrát chvíli mrtvého brouka. Všichni si myslí, že už není mezi živými, zatímco on se schovává v jednom zapadlém žižkovském baru a vyčkává. Černá vdova Renata se mezitím snaží navázat nový vztah se sousedem Erikem, což jí žádná její kamarádka nedoporučuje.

SERIÁL ČERNÉ VDOVY MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

Brzy se ukazuje, že Renata s dcerou nejsou kvůli obchodu manžela v bezpečí a musí se rozhodnout, co udělá s taškou plnou peněz. Chce ji vrátit, ale všechno se znovu zkomplikuje.

Do nezáviděníhodné situace přichází vyšetřovatel Olin z Brna, který má zásadní důkaz proti Renatě.

Podívejte se na ukázku z nedělního dílu:

Sledujte Černé vdovy každou neděli ve 20.15 na Primě. Epizody můžete vidět po odvysílání online nebo se na díly můžete podívat s předstihem v naší nové službě iPrima Videopůjčovna.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.