Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Potřebujete si odpočinout? 10 tipů na lázeňský pobyt na zámku

Chtěli byste si někdy vyzkoušet, jaké to je žít na zámku jako kněžna nebo kníže? Nemusíte o tom jen snít. Přespíte v zámeckých komnatách a přes den budete relaxovat ve wellness nebo se procházet po zámeckých zahradách. Tento odpočinek bude opravdu pohádkový, ani nemusíte dodržovat královskou etiketu. Stačí si vybrat některý z wellness zámeckých hotelů a vyrazit tam třeba na víkend.
Vydáno: 27.09.2019
Potřebujete si odpočinout? 10 typů na lázeňský pobyt na zámku
Autor: profimedia.cz Potřebujete si odpočinout? 10 typů na lázeňský pobyt na zámku
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1. Chateau Herálec & Spa

Chateau Herálec & Spa
Autor: spa.cz Chateau Herálec & Spa

Chateau Herálec & Spa nabízí unikátní designové ubytování a exkluzivní servis na jednom z nejkrásnějších romantických zámků v Čechách. Tento jedinečný boutique hotel se stal jak symbolem kvality a luxusu, tak i pohody a soukromí. K ubytování slouží stylové a prostorné pokoje, které vás přenesou zpět do dob zámožných hradních pánů, a vytváří tak atmosféru výjimečného šlechtického sídla. Opravdový kulinářský zážitek si odnesete z překrásné zámecké restaurace umístěné v nejstarších prostorách zámku na místech bývalé středověké tvrze. Diskrétní a profesionální wellness služby jsou zaručeny salonem Wellness & Spa, který je první svého druhu v České republice. Vedle bohaté nabídky klasických masáží, zábalů či peelingů nabízí také kosmetickou péči.

2. Chateau St. Havel – Wellness hotel 

Chateau St. Havel
Autor: spa.cz Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je wellness hotel nacházející se nedaleko centra hlavního města Prahy v Krči. Je to zrekonstruovaný novogotický zámek, který leží na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Nevšedním zážitkem se pro vás určitě stane Wellness Centrum Infinit, které poskytuje svým zákazníkům širokou paletu profesionálních služeb v oblasti wellness, ve které nabízí hned 2 privátní wellness zóny. 

3. Chateau Zbiroh

Chateau Zbiroh
Autor: profimedia.cz Chateau Zbiroh

Zámecký hotel Zbiroh, známý také pod názvem „Zámek tří císařů" se nachází v krajině Křivoklátských lesů mezi Prahou a Plzní. Je jediným hotelem, kde můžete strávit noc v komnatách, ve kterých pobývali takoví velikáni, jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo osobnosti Alfons Mucha či Ema Destinová. Doporučujeme navštívit zámeckou krčmu U Rudolfovy kratochvíle, kde si můžete dopřát nevšední zážitek u poháru dobrého vínka nebo žejdlíku pivního moku. Ano, jde o středověkou restauraci, kde se servíruje na keramickém nádobí, personál je dobově oděný a interiér, který je středověkem laděný, vás jistě ohromí.

4. Chateau Monty SPA Resort

Chateau Monty SPA Resort
Autor: montymarienbad.com Chateau Monty SPA Resort

Chateau Monty SPA Resort Mariánské Lázně s tradicí od roku 1901 a působivým secesním interiérem je situován v lesoparku nad městem, jen 10 minut chůze od centra. Představuje ideální místo pro dovolené, wellness víkendy, svatby, oslavy, konference či teambuildingové akce. Jako poklidná oáza pro vaši tělesnou i duševní svěžest vám SPA Chateau Monty nabízí dokonalý odpočinek a omlazení v komfortním prostředí hotelu, kde dochází ke spojení fantastických, tělo hýčkajících procedur a zážitkových terapií.

5. Zámecký hotel Liblice

Zámecký hotel Liblice
Autor: profimedia.cz Zámecký hotel Liblice

Nachází se jen kousek od hlavního města v okrese Mělník. Jedinečnost tohoto resortu naleznete ve vybavení pokojů historickým nábytkem, který umocní pohodu a romantickou atmosféru vašeho pobytu. V nabídce je také moderní zařízení pokojů pro ty, kteří netouží prožít jedinečné okamžiky jako v pohádce.

6. Spa Hotel Lužec

Spa Hotel Lužec
Autor: spa.cz Spa Hotel Lužec

Nejčistší vzduch a pramenitá voda, ticho a okouzlující příroda, krásný výhled a neopakovatelná středověká atmosféra v kombinaci s komfortem a prvotřídním servisem nedaleko Karlových Varů vám nabídnou pohádkovou dovolenou, dodají vám sílu a dobrou náladu! Spa & Wellness Hotel Zámek Lužec stylizovaný jako lovecký zámeček českého krále Karla IV. vás svým vzhledem a zařízením interiérů přenese do slavných dob minulosti. Jediné, co působí současně, je vynikající úroveň péče a maximální komfort, počínaje krásně zařízenými pokoji a konče širokým sortimentem léčebných a relaxačních programů.

7. Chateau Kynšperk

Chateau Kynšperk
Autor: chateau-kynsperk.eu Chateau Kynšperk

Kvetoucí louky, staleté stromy, řeky, malá jezera a mnoho krásných vesnic potkáte, když vyrazíte do slavného Chateau Kynšperku. Nachází se v lázeňském trojúhelníku poblíž Mariánských Lázní a Karlových Varů a kromě ubytování v zámeckých pokojích nabízí také wellness centrum, restauraci, rozlehlý park kolem celého areálu, jezírko, fontánu a oboru s daňky. 

8. Lázně Hotel Vráž – ZÁMEK

Lázně Hotel Vráž
Autor: lazne-vraz.cz Lázně Hotel Vráž

V romantickém prostředí jihočeské krajiny, v údolí řeky Otavy leží lázeňský komplex Lázně Hotel Vráž. Svým návštěvníkům poskytuje klid a dostatek soukromí. Díky ubytování v zámku si zde budete připadat jako v pohádce. Komplex sídlí v prostorách novogotického zámečku, který byl v letech 1932–1936 přestavěn a ke kterému byly přistavěny lázeňské budovy. Lázně Vráž se pyšní rozmanitou nabídkou léčebných, relaxačních i zkrášlujících procedur.

9. Wellness hotel REZIDENCE

Wellness hotel REZIDENCE
Autor: rezidencenh.cz Wellness hotel REZIDENCE

V nádherné přírodě Novohradských hor v jižních Čechách se nachází čtyřhvězdičkový Wellness hotel Rezidence. Pokud si toužíte odpočinout od všedních dní a každodenního stresu, tento hotel obklopený krásným okolím je pro vás ideální volbou. Hotel vznikl v původním městském paláci, a tak na vás hned po příjezdu dýchne historická atmosféra.

10. Chateau GrandCastle

Chateau GrandCastle
Autor: spa.cz Chateau GrandCastle

Pokud budete mít někdy cestu na sever Slovenska, můžete navštívit město Liptovský Hrádok a místní lázeňský hotel Chateau GrandCastle, který snoubí historickou atmosféru středověkého hradu s vymoženostmi moderní doby. Hotel je součástí hradního komplexu, jehož kořeny sahají až do 14. století. Samozřejmostí je Wellness & Spa a hradní restaurace Magdalena Zai.

-ak-

Článek je zařazen v: pobyt na zámku, welness pobyt, víkendový pobyt, romantický víkend, pobyt v lázních, zámecké lázně, lázně na zámku, chateau
Reklama