Seriály a filmy

15. července 2020 10:00

Lucie Gretzová

Cesty z dluhů: nový pořad, který hledá řešení krize každého rodinného rozpočtu

Nedostatek peněz dokáže pořádně zahýbat nejen lidskými osudy, ale také vztahy. Sledujte pořad Cesty z dluhů už 4. 8. 2020 ve 21.30 na Primě a zjistíte, že právě vyrovnané finance jsou zárukou spokojeného života.

Příběhy účastníků docushow Cesty z dluhů jsou různé, ale jedno mají společné. Účastníci všech dílů vědí, že je třeba postavit se na vlastní nohy, zvládnout dluhy a nepropadat se hlouběji do pasti nesplacených úvěrů i nevýhodných půjček. Jenže v běžném životě, bez poradce, se to málokdy podaří. I proto přichází skupina Prima s novým pořadem Cesty z dluhů. Představí čtyři rodiny, které se souhrou okolností ocitly ve špatné finanční situaci. V každém díle moderátor a finanční poradce Jan Waldhauser radí, jak projít krizí rodinného rozpočtu. Rozdává úkoly, které vedou k lepší finanční gramotnosti, a penalizuje ve chvíli, kdy členové rodiny úkoly nesplní či nemají ani snahu s problémy cokoliv dělat. Jak se říká: Peníze hýbou světem… hýbou ale i vztahy, a tak je cílem pořadu „Cesty z dluhů“ zajistit nejen plné peněženky, ale i spokojenost rodiny.

Někteří účastníci pořadu se do něj přihlásili proto, že chtěli pomoci, ale zároveň si přáli na svém případu ukázat, jak snadno se může člověk v dluhové pasti ocitnout. Jiní zase potřebovali akutně pomoci s řešením své svízelné situace a další se s ohledem na děti rozhodli podělit o své životní zkušenosti. Jak se všichni účastníci natáčení shodli, faktem je, že s nedostatkem financí v jejich domovech roste napětí. Podaří se jim zabojovat a získat zpět vyrovnaný rozpočet i klidný vztah?

Nový pořad Cesty z dluhů sledujte na TV Prima od 4. srpna každé úterý ve 21.30.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.