Cesty domů: 162. díl – Instinkt

Lídin nádor v hlavě bohužel není jen neškodný drobeček, ale metastáza mnohem vážnějšího nádoru. Jak Lída tuto informaci přijme? Dan pracuje v lékárně s Jirkou. Bohužel ho tu pozná muž, jehož matku Dan před časem napadl.

Ukázalo se, že Lídin nádor v hlavě není jen neškodný drobeček. Bohužel jde o metastázu jiného a mnohem vážnějšího nádoru. Valerie Černá Lídu nabádá, aby se okamžitě začala léčit. Připraví pro ni cílenou chemoterapii, Lída se ale zdráhá. Ví, co ji čeká. Taky ji rozčiluje Rudolf, který na ni tlačí a chce na její léčbu dohlížet. Valerii je jasné, že Rudolfův přístup celé věci jen škodí. Co Rudolfovi poradí?

Zlata si nemůže pomoct, ale nedokáže sdílet Stázčin optimismus. To, že Jirka zaměstnal Dana v lékárně, neodsuzuje. Ale ona je v Danově přítomnosti stále ostražitá. Bojí se ho, ale před Jirkou se snaží svůj strach skrývat. Idylku v lékárně naruší nepříjemný incident. Pro léky si přijde muž, který v Danovi pozná útočníka, jenž napadl jeho matku. Dan se mu omlouvá, ale muž se stále dovolává spravedlnosti. Jakou bude mít celý incident dohru?

Vendy se Dana nebojí a ráda s ním tráví svůj čas. A Dan je šťastný, že mu alespoň někdo věří. Vendy má vícero důvodů proč se s Danem stýkat. On si s babičkou Stázkou prožil to, co ona teď zažívá s Lídou. Proto rozumí Vendinu strachu o Lídu. A Vendy Danovi zase dává sílu bojovat s minulostí. Dokážou si ti dva dát ještě něco navíc?

Honza se snaží být každou volnou chvilku s Bárou. Těší se na miminko, zároveň se o ni ale čím dál víc bojí. Vrah dvou manželek policistů je stále na svobodě a policie pořád nemá žádnu stopu. Vejnar si je jistý, že případy spolu nesouvisejí. Ale Honzovi instinkt napovídá pravý opak. Kdo z parťáků bude mít nakonec pravdu? A hlavně – kdy se ve vyšetřování pohnou z místa?

Apolena Holá se jen zdánlivě smířila se svým nechtěným těhotenstvím, což Petrovi dojde ve chvíli, kdy ji přistihne, jak si večer v ordinaci falšuje recept. Pochopí, co má v úmyslu, ale nebrání jí. Jenže Apolena situaci neodhadne a ocitne se v nebezpečí života. Podaří se Petrovi s Rudolfem Apolenu zachránit?

Sledujte stý šedesátý druhý díl seriálu Cesty domů v pondělí 11. února ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.