Cesty domů: 165. díl – Záda

Rudolf se vydá zkontrolovat revír a spadne při tom z posedu. Narazí si záda, ale přesto si hraje na hrdinu. Jak zvládne v tomto stavu ordinovat? Lída zajde za doktorkou Černou pro pár doplňujících informací.

Chce vědět, co přesně ji v nejbližší době čeká. Co se Lída od Valérie dozví a jak se zachová? Policie najde další zavražděnou ženu. Jde o bývalou prostitutku. Jakou má spojitost s předchozími oběťmi? Vendy neví, jak vyřešit svůj milostný trojúhelník. Rozvede se se Šimonem a zůstane s Danem?

Rudolf ví, jak na sebe strhnout pozornost. Vydá se zkontrolovat revír a spadne při tom z posedu. Narazí si záda a nemůže se moc hýbat, ale přesto si hraje na hrdinu. A je protivnější než kdy dřív. Druhý den napochoduje do ordinace; nestrpěl by, aby za něj vzal Petr službu. Petr ale moc dobře ví, že má Rudolf bolesti. I přes docentovy protesty a sarkastické rýpání ho po službě odvede do vily a píchne mu injekci. Jak dlouho Rudolf strpí, že má Kosík navrch?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Lída zajde za doktorkou Černou pro pár doplňujících, ale velmi zásadních informací. Protože má panický strach z bolesti, chce vědět, co přesně ji čeká. A taky kolik jí Valérie dává času. Valérie s ní mluví na rovinu a nic jí nezatajuje. Lída se rozhodne, že nepromarní ani vteřinu. Místo aby se šla léčit, začne uklízet dům. Chová se jako stroj. Její jednání děsí Pacinu, která je nešťastná a hroutí se. Jak má svou sestru donutit, aby nemarnila čas uklízením a místo toho se svou vážnou nemocí bojovala?

Vendy neví, jak má vyřešit svůj milostný trojúhelník. Nechce se vykašlat na Dana, který začal pracovat v autodílně. Ale není jí lhostejný ani Šimon. Sice se vzali z recese a opilí, ale přesto k němu něco cítí, jinak by nic takového neudělala. Navíc Šimon nechce o rozvodu ani slyšet. Je spokojený, že je s Vendy ženatý, a doufá, že budou spolu. Tolik toho společně zažili... Snaží se proto s Vendy usmířit a netlačit na ni. Zůstane Vendy vdaná za Šimona, nebo bude dál trvat na rozvodu?

Policie se neraduje dlouho, že má konečně vraha paní Soudkové. Najde se další zavražděná žena. Identifikují ji jako prostitutku, což Vejnara i Honzu mate. S předchozími oběťmi nemá nic společného. Pak se ale ukáže, že šlo o manželku jednoho z policistů, který si ji nedávno tajně vzal. Vejnar s Honzou jsou tedy opět na začátku. A opět vyslýchají všechny podezřelé včetně Dana Pánka. Děsí se toho, že oběti budou přibývat a oni pořád nebudou mít žádnou stopu. Kdo bude další na řadě?

Sledujte stý šedesátý pátý díl seriálu Cesty domů ve středu 20. února ve 20.15 na Prima family.

[[nid:2149523]]

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.