Seriály a filmy

22. února 2013 15:00

Markéta Zídková

Cesty domů: 166. díl – To už nikdy neříkej

Černá konečně podlehne a prozradí Rudolfovi, co chtěl vědět. Co udělá Rudolf s Ríšou, až zjistí, jaký je Lídin skutečný zdravotní stav? Zlatě s Jirkou se narodí synek Štěpán. Co bude s Danem? Bude z nich teď jedna velká rodina? Někdo poškodí auto Míly Jírové. Hrozí, že by mohla být další obětí?

Rudolf každý den vytrvale chodí za primářkou Černou, aby mu prozradila, jaký je skutečný zdravotní stav Lídy. A jednoho dne se dočká. Lídiny snímky z CT se „omylem“ objeví v počítači primáře kardiochirurgie. Když je Rudolf s Ríšou zkoumají, jsou v šoku. Rudolfovi konečně dojde, proč se Lída odmítá léčit. Jde si s ní rázně promluvit. Jak si to představuje? Bez boje se vzdát a nechat ho tady na všechno samotného? Jak mu Lída zdůvodní své rozhodnutí? A bude ho Rudolf akceptovat?

Jirkovi a Zlatě se narodí synek Štěpán. Když Dan vidí, jak je táta šťastný, je mu jasné, že pro něj už v Jirkově nové rodině místo nikdy nebude. Aby ulehčil tátovu černému svědomí, Dan z vily odejde. Bohužel zjistí, že nemůže počítat ani s pomocí Vendy. Ta má spoustu starostí s tím, že přijel Šimon a prozradil, že se s Vendy vzali. Dan je rozhozený a má strach, co s ním řetěz zklamání udělá. Obzvlášť když vysadil uklidňující prášky, které musí brát. Pak ale potká někoho, komu taky není zrovna do zpěvu. Kdo to bude a co mu Dan nabídne?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Pacina těžce nese to, že Lída rezignovala a nechce se svou nemocí bojovat. Zhroutí se z toho a Petr má o ni strach. I on by Lídě moc rád pomohl, ale neví jak. Jediné, co pro ni může udělat, je donést jí prášky, aby netrpěla bolestmi. Petr nesouhlasí s tím, co Lída dělá, ale svým způsobem jí rozumí. On si něco podobného prožil se svou první ženou. Protože Lídu chápe, Lída se mu svěřuje víc než Rudolfovi. O co Petra požádá? A bude Petr souhlasit?

Pátrání po vrahovi manželek policistů se zatím nijak dál neposunulo. Z Prahy přijede odborný poradce, který má Vejnarovi s Maškem pomoci sestavit portrét pachatele. Hradišťskou kriminálku zaskočí další útok. Tentokrát jej neodnese žádná žena, alespoň ne přímo. Někdo poškodí auto Míle Jírové. Kriminálka je rázem v pohotovosti a Soudek nabízí, že bude Mílu hlídat. Ale Míla nedává najevo strach. Hrozí jí, že by se mohla stát další obětí? Nebo jde jen o hloupý vtip?

Sledujte stý šedesátý šestý díl seriálu Cesty domů v pondělí 25. února ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.