Seriály a filmy

25. února 2013 15:00

Markéta Zídková

Cesty domů: 167. díl – Počkej s tím loučením

Lída dostane epileptický záchvat. Valérie nabourala. O pomoc prosí Dana Pánka. Nezná nikoho jiného, kdo by jí auto mohl opravit. Policie začne hlídat prostitutku Klarisu. Mezi jejími zákazníky je muž, který chodil za zavražděnou Magdou, manželkou policisty Šťastného. Že by byli na stopě vraha?

Lídě dá čím dál větší práci skrývat bolesti, které ji sužují. A je ještě hůř. V jednu chvíli dostane epileptický záchvat. Lída je nešťastná, že ji v takovém stavu viděly děti. Má strach, že se jí budou bát, přesto nadále odmítá léčbu v nemocnici. Celá rodina se proto domluví, že si rozdělí služby tak, aby Lída nebyla ani na vteřinu o samotě. Lídu to trápí, nechce být hlídaná na každém kroku, nechce být na obtíž. Ona má také své plány. V noci se tajně vykrade ven. Co chce udělat?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Dan Pánek hledal pomoc u Valérie Černé a ona teď prosí o pomoc jeho. Nedaleko autodílny, kde Dan pracuje, se Valérie nabourala. A nezná nikoho jiného, kdo by jí auto mohl opravit. Je jen lehce zraněná, ale Dan o ni má strach. Valérie ho ale uklidňuje, nic jí není. Dan slíbí, že auto bude do večera v pořádku a její manžel nic nepozná. Marek ale jako naschvál auto zrovna v ten den potřebuje. A Valérie musí s pravdou ven. Když si auto jede s Markem vyzvednout, Marek si opět vychutnává svou moc nad Danem. Jak Dan zareaguje? A co udělá Valérie?

Vyšetřování vražd manželek policistů se stále nehýbá z místa. Jednoho dne přijde na policii prostitutka KlarisaKlára Janečková. Zavražděná Magda, utajená manželka policisty Šťastného, byla její kamarádka. A ona se teď bojí o svůj život. Mezi jejími zákazníky je totiž muž, který dřív chodil i za Magdou. A mívá zvláštní přání... Vejnar s Maškem začnou Klarisu hlídat. Že by byli konečně na správné stopě? A co udělá policista Šťastný, až mu řeknou, že mu jeho žena lhala?

Pacina s Petrem jdou navštívit Lídu. Pacina chce Lídě nalít trochu optimismu do žil, přestože ona sama ho má taky dost málo. Má pro Lídu překvapení – udělala jí čokoládovou pěnu; tu, kterou dělávala jejich máma a kterou Lída vždycky milovala. Lída je ale ze sladké pochoutky zklamaná, i když Pacina použila tu nejlepší čokoládu. Jejich máma pěnu dělala jen z obyčejné čokolády, proto měla jinou chuť. A co dalšího Lídě ve sladkém dárku od Paciny ještě chybí?

Sledujte stý šedesátý sedmý díl seriálu Cesty domů ve středu 27. února ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.