Seriály a filmy

8. dubna 2013 13:33

Markéta Zídková

Cesty domů: 178. díl – Udání

Vendy obvinila Petra, že zabil její mámu. Ale pak našla Lídin dopis, který leccos vysvětluje. Udělala Vendy správnou věc, nebo osudovou chybu? Honza najde další důkazy, díky nimž dostane Renka Sokola do vazby. Přijde kvůli tomu Vejnar o dceru? Smíří se zase Dan s Valerií?

Vendy na policii vypověděla, že její máma byla zavražděná. Je přesvědčená o tom, že dělá správnou věc. Viník, tedy Petr Kosík, přece musí být potrestaný. Jenže na rozdíl od Vendy si to nikdo jiný nemyslí. Pak se jí do rukou dostane Lídin poslední dopis. Lída v něm píše, že všechno, co se stalo, byla její vůle. A že si přeje, aby jí dcera odpustila. Zoufalá Vendy jde za Rudolfem. Prosí ho o pomoc, neví, co má dělat. Ale Rudolf jí snad poprvé v životě nevyhoví. Pochopí ji až ve chvíli, kdy se dozví o udání. Podaří se trestní stíhání ještě zastavit?

Marie vzala Beátku a odešla na reverz z nemocnice. Valerie si to vyčítá – kdyby si malou nevzala domů, Marie by se nevyděsila a dál by se léčila. Útěchu hledá u Dana, s nímž se usmíří. Když pak zjistí, že Dan kontaktoval Mariina otce, který za nimi přijde, uklidní se. Marie se prý léčí, otec se o ni postará. Valerie si uvědomuje, jak moc jí Dan zase pomohl přesto, že ona ho jenom využila. Je rozhodnutá říct Markovi, že s ním končí, a zůstat už opravdu s Danem. Odhodlá se k tomu?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Honza získá důkazy o tom, že Renek Sokol ukradl auto, v němž pak zemřela mladá dívka. Renek půjde do vazby a kriminál ho nemine. Zatímco Honza má důvod ke spokojenosti, Pavlína zuří. Ve své zaslepenosti zamilované holky Renka pořád brání. Rozhádá se s Vejnarem i s Bety. Nechce se k nim znát. Za pár měsíců jí bude osmnáct, může si jít, kam chce. Ale může jít klidně hned. Vejnar s Bety jsou z její reakce smutní. Jak si její rozhodnutí mají vyložit? Zachránili ji, nebo ztratili?

Honza jeden případ úspěšně vyřešil, druhý na něj čeká. Vražda manželky plukovníka Mladého před dvaatřiceti lety. Honza zjistí, že Žaneta Mladá měla poměr s plukovníkem Černým. S tím Kristiánem Černým, symbolem bezúhonné a spravedlivé policie, jehož jméno všichni uctivě skloňují. Mohl mít s její vraždou něco společného? A souvisí tato smrt s dalšími vraždami manželek policistů?

Sledujte stý sedmdesátý osmý díl seriálu Cesty domů v pondělí 8. dubna ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.