Seriály a filmy

12. dubna 2013 13:49

Markéta Zídková

Cesty domů: 180. díl – Bude líp, bude hůř

Valerie nabídne Danovi místo na svém oddělení. Je nalezena další mrtvá žena, tentokrát na zahradě u policisty Franty Šťastného. Honza s Vejnarem jsou v šoku. Že by masovým vrahem byl on? Bára má potíže, proto jde k doktorovi, kde se dozví velmi špatné zprávy. Dvojčata i ona jsou v ohrožení života.

Valerie se pořád odhodlává k tomu, že Markovi přizná svůj vztah s Danem a že se od něj odstěhuje. Po dalším výstupu s Markem udělá alespoň jeden zásadní krok: přijme Dana na své oddělení. Dan je dobrý doktor a ona byla hloupá, že mu místo nenabídla už dřív. Doktoři na jejím oddělení bohužel nejsou z nového kolegy, jehož minulost tu všichni znají, nijak nadšeni. Valerie si ale razantně prosadí svou, Dan u ní pracovat bude. Stejně odhodlaně si chce Valerie vyjasnit situaci i s Markem. Ten je ale totálně zničený. Co se mu stalo? A řekne mu Valerie to, co měla v úmyslu?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Vendy se snaží alespoň trochu napravit to, co pokazila. Překoná se a jde k Míle orodovat za Rudolfa. Míla jí ale vysvětlí, že mu nemůže pomoct ani ona. Vendy jde vzápětí za Šimonem. Doufá, že když se Rudolf přiznal, Šimon by jí konečně mohl odpustit. Tam ji ale čeká šok. Šimon má pro ni místo usmíření rozvodové papíry. Vendy s nimi odejde. Na mostě nad řekou přemýšlí, co má dělat dál, když zaslechne volání o pomoc. Zdá se, že alespoň jednu dobrou věc zvládne udělat. Koho Vendy vytáhne z řeky? A co vůbec dělala na mostě?

Honza riskuje svou kariéru a dál se snaží najít spojitost mezi vraždou Žanety Mladé a Kristiánem Černým. Znovu si Kristiána předvolá k výslechu. Ten mu vyhrožuje, že ho zničí. Výslech přeruší nečekaná zpráva. Našla se další mrtvá žena, tentokrát v bazénu u domu, kde žije policista Franta Šťastný. Honza s Vejnarem jsou v šoku. Je možné, že by tím masovým vrahem byl nenápadný Franta? Jak jim to mohlo uniknout?

Bára se necítí dobře. Unavuje ji nejen těhotenství, ale i starost o dům. Kači se o ni začíná bát. Protože Honzu odvolali k dalšímu případu, doprovodí Kači Báru k doktorovi. Tam se Bára nedozví nic dobrého. Břicho ji tak divně bolí proto, že dvojčata jsou v ohrožení života. Jedno bere krev druhému. Doktoři navrhují radikální řešení, jinak budou ohroženy životy jak dětí, tak Báry. Bára je zdrcená a neví, co má dělat. Potřebuje si o tom promluvit s Honzou. Jak se nakonec rozhodne?

Sledujte stý osmdesátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 15. dubna ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.