Seriály a filmy

30. dubna 2013 13:02

Markéta Zídková

Cesty domů: 185. díl – Kdo s koho

Marek se vloupá Danovi do bytu a udělá mu neoprávněně domovní prohlídku. Když se to dozví Honza, jde Marka seřvat do vily Černých. Bohužel tam zastihne i Kristiána. Marek nakráčí na onkologii a začne balit Valeriiny věci s tím, že Valerie se bude věnovat jen rodině.

Honza má vztek na Marka. Ten se vloupal Danovi do bytu a udělal mu tam neoprávněně domovní prohlídku. Honzovi to řekne naštvaný Jirka Pánek a vyčítá mu, že není schopný se Dana zastat. Honza se vydá do vily Černých, aby si to s Markem vyříkal. Bohužel je tam zrovna i Kristián Černý, který Honzu sjede a později si na něj stěžuje. Honza se musí omluvit Markovi i Kristiánovi. Nerad, ale nakonec to udělá. A taky přijde na to, jak podpořit Danovo sebevědomí. Vezme ho na večeři do vily. Dana Bernátovi přivítají nečekaně dobře a Dan je rád, že tu může být. Co v jednu chvíli ještě Honzovi na Marka prozradí?

Danovi nevadí, že mu Marek rozházel byt. Mnohem víc ho trápí, že Marek manipuluje s Valerií a drží ji ve vile. Marek dokonce nakráčí na onkologii a začne balit Valeriiny věci. Valerie prý skládá primariát a na oddělení se už taky nevrátí, chce se věnovat rodině, tedy jemu. Taková slova se doktoru Kružíkovi moc dobře poslouchají. Už se vidí na postu primáře onkologie. Dan ale ví, že Valerie by pro oddělení dýchala a jen tak by se jej nevzdala. Rozhodne se osobně zjistit, kde je pravda, a vydá se za Valerií. Co od ní uslyší?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Alice se přijde poradit s Rudolfem. Její snoubenec Josef Křeček by měl absolvovat operaci srdce. Jenže Ríša s Venclem se dohadují, zda je to v jeho stavu bezpečné. Právě když Alice mluví s docentem, Křečkův stav se zhorší, takže musí okamžitě na sál. Rudolf ho chce operovat, ale Ríša má zakázáno tátu na sál pustit. Rudolf tedy čeká na výsledek operace v primářově pokoji. Přijde tam za ním ředitel Dvořák a vysvětlí mu, že jeho zákaz opravdu platí. A aby toho nebylo málo, Rudolfovi přijde předvolání před etickou komisi. Co bude docent dělat, pokud mu komise odebere lékařskou licenci?

Vendy se opět projeví jako pravá Bernátová. Vletí do nemocnice a seřve Ríšu. Vyčte mu, že se táty nezastal a nepustil ho k operaci. Řekne mu, že je srab. Jej výstup má bohužel svědka – Vencla. Ten by se pod Vendina slova s chutí podepsal. Aby Vendy trochu vychladla, pozve ji Vencl na pivo, na oplátku za to, že ona předtím pozvala jeho. Jak jejich společné popíjení skončí?

Sledujte prvomájový – stý osmdesátý pátý – díl seriálu Cesty domů ve středu 1. května ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.