Seriály a filmy

7. května 2013 13:17

Markéta Zídková

Cesty domů: 187. díl – Vše pro rodinu

Marek vyprovokuje Jirku Pánka a obviní ho z napadení. Nechá ho zavřít do cely předběžného zadržení. Valerie chce podat žádost o rozvod. Sejde se s Markem. Vencl se Evě přizná k nevěře. Ta jede k Bernátovým, ale cestou havaruje a je převezena do nemocnice. Během operace se ukáže, že má srdeční vadu.

Když se Jirka Pánek s rodinou vrací autem domů, Marek zastaví jeho auto a pod záminkou, že hledá drogy, vyprovokuje incident. Jirku zatkne a veze ho na policii. Po výslechu ho zavře do cely předběžného zadržení. Zlata nelení a zavolá Honzovi, co se stalo. Ten okamžitě jede na policii napravit to, co Marek svou horlivostí napáchal. Na Honzově straně stojí celé oddělení, Marek je sebejistý a ohání se jménem svého otce. Co udělá Kristián, až zjistí, jak se Marek opět předvedl?

Vendy si noc strávenou s Venclem vyčítá. Rozhodně nemíní pokračovat v nějakých důvěrnostech. Jenže Vencl myslí zcela vážně to, čím vyhrožoval. Nechce se vázat. Když ho Eva začne podezřívat, že jí byl nevěrný, ani se nesnaží zapírat. Vendy je na něj naštvaná a vůči Evě má výčitky svědomí. Nechtěla rozbít jejich vztah. A má být ještě hůř. Eva jede k Bernátovým, ale cestou havaruje a s těžkým úrazem je převezena do nemocnice. Během operace se ukáže, že Eva má srdeční vadu. Co udělá Vencl, až to zjistí? Bude trvat na tom, že se s Evou rozejde? A kdo se postará o Marečka?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Valerie se vrátila nejen k práci, ale i k Danovi. Čeká je první návštěva – staví se u nich Stázka s Viktorem. Stázku trochu zarazí, že je Valerie o tolik starší. Ale pokud je s ní Dan šťastný, je spokojená a věkový rozdíl jí nevadí. Valerie chce podat žádost o rozvod. Sejde se s Markem, aby s ním všechno prodiskutovala. Dan jde s ní. Oba tuší, že s Markem nebude jednoduchá domluva. On se rozvádět nechce a Valerii nic neusnadní. Naopak ji uráží a Dana provokuje. Dan se ale drží a vyprovokovat se nenechá. Jak předrozvodová schůzka dopadne?

Honza s Vejnarem jsou zklamaní z toho, že důkaz v podobě zakrváceného kapesníku jim moc nepomohl. Krev na něm nebyla Kristiánova. Další vyšetření z laboratoře prokáže, že jde o ženskou krev. A oni začnou spekulovat. Je možné, že na kapesníku je krev Kristiánovy manželky? Že Žanetu Mladou tenkrát zabila ona? A věděl o tom Kristián? Svou hypotézu přednesou Míle a Mladému. Pokud mají pravdu, jak se jim podaří tuto teorii dokázat? A jak tento případ souvisí s vraždami manželek policistCesty ů?

Sledujte stý osmdesátý sedmý díl seriálu Cesty domů ve středu 8. května ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.