Seriály a filmy

14. května 2013 17:37

Markéta Zídková

Cesty domů: 189. díl – Míla

Testy DNA prokázaly, že Žanetu Mladou nezabil Kristián, ale jeho žena. Zatímco Vencl spí, jeho maminka zmizí i s Marečkem. Vencl se Šimonem je najdou uprostřed řeky na loďce. Honza se svěří majorce Jírové s podezřením, že Marek má něco společného s vraždami manželek policistů.

Honza s Vejnarem konečně dotáhnou případ vraždy Žanety Mladé do konce. Testy DNA prokázaly, že ji zabila manželka Kristiána Černého. Marek je v šoku. Celý život si myslel, že vrahem je jeho otec. A Kristiána se strašně bál. Proto dělal vždycky to, co otec chtěl. Proto šel i k policii. Ale teď mu sáhli na jeho mámu. To táta měl být tím vrahem, ne ona. Jemu se chtěl Marek vyrovnat, a dokonce ho i překonat. Teď se zase bojí Kristián. O Marka. Už to není ten poslušný syn, ale všeho schopný chlap. Co mu to Marek proboha naznačuje?

Vencl dál pokračuje ve svém užívání si. Pozve si domů holku z eskortu. Když se ráno probudí, nevěří vlastním očím. Místo sexu ho uspala a ještě mu vykradla byt. Horší ale je, že během noci zmizela i paní Venclová s Marečkem. Všichni je hledají. Najdou je uprostřed řeky na lodičce, která se nebezpečně blíží k jezu. Zachrání je Vendy se Šimonem. Vencl si najednou uvědomí, jaký měl o Marečka strach. Stejně jako má strach o Evu. Že mu na obou záleží víc, než si přiznává. Začíná si zvykat na myšlenku, že by se s Evou opravdu oženil. Jenže Evin stav se zase zhorší.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Ve chvíli, kdy je Valerie naprosto zoufalá, se Dan objeví. Potlučený, špinavý, celý od krve, ale živý. Prý si to s Markem vyříkali jednou provždy. Před Valerií rvačku v lese záměrně zlehčuje. Že šlo jen o střetnutí dvou žárlivých chlapů. Honzovi pak ale Dan přizná víc. Když ho Marek mlátil a škrtil, byl v tom chladný kalkul. Dan má s úchyly své zkušenosti. A Marek rozhodně není normální. Nejednal v afektu, prostě ho chtěl zabít. A vypadalo to, jako kdyby nezabíjel poprvé.

Honzu Danova úvaha zaskočí, ale pak si musí přiznat, že na ní něco je. A že ho ve skrytu duše něco podobného o Markovi taky napadlo. Svěří se Vejnarovi, ale ten ho trochu podezřívá ze zaujatosti, protože jde o Dana. Honza zkusí Marka vyprovokovat, ale ten se mu vysměje. I když do smíchu mu moc není, Honza je se svými dedukcemi velmi blízko. Honza řekne o svém podezření Míle. Míla Marka vyslechne. Důkaz nemá, ale něco jí nesedí. Marek jí bohužel zanedlouho důkaz dá. Co se stane?

Sledujte stý osmdesátý devátý díl seriálu Cesty domů ve středu 15. května ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.