Seriály a filmy

24. května 2013 16:02

Markéta Zídková

Cesty domů: 192. díl – Srdce

Vencl chce vzít Evu na pár dní z nemocnice, ale ona zkolabuje. Výsledky testů jsou špatné. Marek je u výslechu a stále odmítá prozradit jméno poslední oběti. Klade si podmínky. Jméno prozradí, ale chce vidět Valerii. Bára začíná rodit a Honza za ní spěchá do nemocnice.

Míla se Soudkem jdou na Kristiánův pohřeb. Pořád se nemůžou vzpamatovat z toho, že se zastřelil. Vejnar s Mladým mezitím vyslýchají na služebně Marka. Ten neprojevuje žádnou lítost nad tím, co spáchal, a odmítá prozradit jméno poslední oběti. Míla s ním zkusí promluvit sama. Ptá se mimo jiné i na to, proč chtěl zabít ji. To, co se dozví, ji velmi překvapí. Marek se ale nenechá zlomit. Jméno prozradí, ale má jednu podmínku. Chce mluvit s Valerií.

Vencl s Evou mají po svatbě a těší se na netypickou svatební „cestu“: z nemocnice domů, i když jen na pár dní. Eva se těší víc, než kdyby jela na luxusní dovolenou. Než ale Vencl vyřídí propouštěcí papíry, Eva zkolabuje a skončí na JIPce. Ríša se radí s Rudolfem, dělají Evě další testy, volají Lipovou. Všichni se bojí, aby si Evinu transplantaci nerozmyslela. Lipová od operace necouvne, přesto má ale špatné zprávy. Evě zbývá mnohem méně času, než původně odhadovala. Zhruba tak měsíc. Najde se za tu dobu nějaký dárce?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Valerii dávají kolegové v nemocnici najevo, že je pro ně jako manželka vraha nedůvěryhodná. Vlastně ani nepočítali s tím, že by se ještě do práce vrátila. A nepříjemné otázky mají i někteří pacienti. Valerii stojí velké úsilí, aby se psychicky nezhroutila. Navíc za ní přijdou od policie s prosbou, jestli by nevyhověla Markovu požadavku a nepromluvila s ním. Valerie ho nechce vidět, ale ví, že jí nic jiného nezbývá. Dan ji od setkání zrazuje, ale Valerie je rozhodnutá. Co jí Marek řekne? A kdo byl poslední obětí?

Bára se cítí unavená. Docent prorokuje: do dvou dnů bude rodit. Honza zpanikaří a veze Báru k doktorovi. Porod se opravdu rozbíhá, ale pomalu. Báru si nechají v nemocnici. Honza si bere dovolenou, aby se mohl starat o děti. Už po pár hodinách mu ale tečou nervy. Pokud se tohle děje doma každý den, jak to Bára zvládá a nezblázní se? A jak to bude zvládat ještě s dvojčaty? Honza si opět uvědomuje, kolik času mu zabírá práce a jak málo energie mu zbývá na Báru a na děti. Myšlenky mu přetrhne telefonát. Bára rodí. Docent se spokojeně usmívá, že se nemýlil. A že svá další vnoučata stihne přivítat na svět.

Sledujte stý devadesátý druhý díl seriálu Cesty domů v pondělí 27. května ve 20.15 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.