Seriály a filmy

20. září 2013 08:40

Markéta Zídková

Cesty domů: 208. díl - Přejezd

Valerie se pomstí Ivaně za Romanu. Dalibor podplatí Ctiradovou. Jaryn volí mezi Alenou a Zuzanou.

Ctiradová vydírá Dalibora; ze synových dopisů vyčetla nové okolnosti, které doprovázely jeho smrt, a Dalibor s tím nějak souvisí. Dalibor vybere rodinné úspory a snaží se ji uplatit.

Poté to Ctiradová zkouší i na Hynka, ale ten ji vyhodí. Veronika se však dozví, na co Dalibor potřeboval peníze. Snaží se zjistit, za co Dalibor zaplatil.

Dalibor se opije a mluví o tom, že způsobil smrt Ctirada. Naléhá na Veroniku, aby Hynek Ctiradové také zaplatil. Veronika nedokáže odhalit, co za tím vězí.

Romana se snaží zabránit maminčině sebevraždě, ale obě přejede vlak. Valerie se jde pomstít Ivaně a zmlátí ji. Přimotá se do toho Dan. Ivana si vezme na obranu nůž a Valerie se na něj nešťastnou náhodou nabodne...

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Valerie má jen povrchové zranění, ale psychicky je na dně. Simona ji vezme k sobě do vily. Všichni se o ni vzorně starají, dokonce i Hynek, ale Valerie cítí, že je tu navíc.

Sledujte 208. díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.