Seriály a filmy

24. září 2013 16:21

Markéta Zídková

Cesty domů: 209. díl - Pytlák

Veronika se snaží vyzvědět Daliborovo tajemství. Valerii vytáčí Hynkův nezájem o děti. Jaryn je v šoku z lékařského nálezu.

Alenino vyšetření na onkologii se neukáže pozitivní, zato Jaryn má nález. Je z toho v šoku. Pech mu chce pomoct, připraví mu speciální lék – srnčí srdce. Když ale v lese srnce krade a nakládá ho do policejního auta, vidí ho při tom myslivci.

Valerie dál bydlí ve vile Kenigrů. Dan se svěří Veronice, že na Valerii bude čekat.

Hynek znovu nejeví zájem o děti, odmítne je mít u sebe po dobu, po kterou bude Zdena Klepáčová na operaci. Je z toho konflikt v celé vile, Hynkovi to vyčítá nejen Veronika, ale i Valerie. Později volá Zdena, že Fanda utekl, nakonec ho najdou v lese, odmítá slézt, dokud Hynek nevyleze na strom taky.

Semerád se rozhodne, že bez ohledu na nesouhlas Simony dostane ze zastupitelství sám Ivanu pryč. Když ji však přijde oznámit, že po víkendu ji Hvízdal propustí, Ivana se kaje, pláče nad Romankou, chtěla všem pomoct a nedomyslela to.

Semerád navštíví Ivanu večer v jejím bytě, má o ni strach. Nakonec se s ní i vyspí.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Veronika má sraz se Ctiradovou, předá jí peníze místo Hynka. Ctiradová jí odmítne povědět cokoliv víc. Veronika navštíví Dalibora, ale ten nechce říct, o co šlo. Naopak se od ní dozví, že Jaryn, kterému nafackoval, má rakovinu. Jde se omluvit a při té příležitosti zjistí novou informaci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.