Seriály a filmy

6. prosince 2013 16:55

Markéta Zídková

Cesty domů: 230. díl - Nevím nic

Valerie je ochotná udělat vše pro záchranu Hynka. Veronika chce s Michalem opustit Hradiště. Oskar si nevěří. Sledujte Cesty domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Hynek je právě u Valerie, když mu anonym zavolá, že jestli chce vidět Chrousta, bude v poledne v lomu.

Valerie ho od toho zrazuje, nakonec ho aspoň přesvědčí, aby o tom řekl Daliborovi. Ten je zrovna vyšetřován kvůli Maxovi. Míla mu vezme odznak a hrozí mu, že ho od policie vyhodí. Prozatím je suspendován.

Hynek jde na sraz s Chroustem, ale místo něho je tam Petra. Po jejím odjezdu tu najde Chrousta mrtvého, a policie, které se přihlásil svědek, jenž údajně viděl, jak se Hynek s Chroustem pere, je na cestě. Hynek pochopí, že to byla past.

Dalibor mluví s Veronikou o jejím úmyslu odjet i s Michalem do Prahy. Probírají spolu také to, že Veronika požádala Oskara, aby se ujal Michalovy operace. Daliborovi se nelíbí ani jedno.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Oskar se vrací do práce – na patologii, chtěl by však zpátky na chirurgii. Veroničinu nabídku na operaci Michala ale odmítne, protože si nevěří. Mariana mu to vyčítá – a pak se stane svědkem toho, jak se Oskar touží znovu napít.

Horák nabídne Aleně, že soutěž odtančí s ní, když Jaryn nemůže. Sváťa přijde se stejnou nabídkou. Alena však odmítá – chce tančit s Jarynem, nebo vůbec.

Valerie je ochotná udělat pro Hynkovu záchranu vše, a když ho zatknou, zajistí mu alibi a vypoví, že byl v době vraždy s ní. Honza jí nevěří, ale nemá možnost, jak ji donutit říct pravdu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.