Seriály a filmy

14. ledna 2014 16:51

Markéta Zídková

Cesty domů: 235. díl - Horečka

Dalibor si Rozárku docela oblíbil, ale nutí Sváťu, ať sežene její matku. Na koho při tom Sváťa narazí? Za Jurajem přijede jeho bývalá žena Mária s prosbou, aby jí pomohl najít jejich dceru Emu. Co udělá Simona, až zjistí, že Juraj zapřel, že má dítě. Sledute Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Pech se vzorně stará o Rozárku a i Dalibor už se smířil s tím, že mají dočasně novou nájemnici. Přesto mu pořád vrtá hlavou, čí dítě to je. Nutí Sváťu, ať sežene její matku. Nebo alespoň doklady od Rozárčina otce.

Když se o to Sváťa pokouší, unesou ho gorily mafiána Záviše, který si s ním přijde osobně promluvit. Aby nebylo problémů málo, Rozárka při Sváťově průzkumné misi nastydne a dostane vysokou horečku. Bez dokladů s ní ale do nemocnice nemůžou. Jak si s tím Sváťa s Daliborem poradí?

Jaryn stále trucuje a nekomunikuje s okolím. Nemluví především s Hynkem a je proti tomu, aby se i s Valerií nastěhovali do vily. Nezajímá ho, že jedině tak může mít Hynek zase v péči své děti.

Valerii se nechce bydlet se zbytkem rodiny, ale kvůli Hynkovi a hlavně dětem by to byla ochotná udělat. Hynek se s Jarynem hádá, provokuje, nakonec se kvůli němu nechá zmlátit. Ustoupí nakonec Jaryn a usmíří se s Hynkem i Valerií?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Za Jurajem přijede jeho bývalá žena Mária a prosí ho, aby jí pomohl najít jejich dospělou dceru Emu. Simona je v šoku.

Semerád se nikdy nepochlubil, že má nějaké děti, takže jí vlastně celá léta lhal. Ten ale nechce o dceři nic slyšet. Ona ho vymazala ze svého života a on udělal to samé. Simona by ale byla ráda, kdyby Juraj Márii pomohl a s dcerou se usmířil. Co Simona podnikne?

Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.