Seriály a filmy

23. ledna 2014 16:35

Markéta Zídková

Cesty domů: 238. díl - Dohoda

Valerie s Hynkem získají děti. Juraj pomůže Emě. Jaryn začíná podezřívat Honzu. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Ema se vrací do města pro svou dceru. Zjistí, že Rozárka je v kojeneckém ústavu. A taky, že Záviš dostal Kytku.

Jaryna vyhodí před domem z auta Závišovi muži. Záviš mu ukázal fotku Aleny, jak pro něj tančila u tyče. Taky mu řekl, že pomáhala svému otci s útěkem. Jaryn je otřesený. Chce se pomstít. Honza ho přemluví, aby to nedělal.

Marcelka se nechce vrátit se Zdenou zpátky na Slovensko. Zdena váhá. Nakonec se rozhodne, že děti nechá u Hynka a Valerie. Ti jsou šťastni.

Semerád se dozví, že Ema je zpátky. Vyhledá ji. Ema s ním nejdřív nemluví, pak s ním ale jde do Kytkova bytu najít Rozárčiny doklady. Tam je dostihnou Závišovi chlapi. Semerád je zdrží, aby Ema mohla utéct.

Jeho samotného ale odvedou k Závišovi. Ten mu učiní nabídku: nechá Emu být, ale Semerád bude mít u něj dluh. Semerád souhlasí. Nikomu o tom ale neřekne.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Je zřejmé, že na policejním oddělení je krysa. Jaryn začne podezírat Honzu, že Závišovi donáší on.

Ema získá zpátky dceru. Od rodičů ale pomoc nechce. Chce se nechat zatknout a Rozárku nechat u Sváti s Daliborem. Sváťa tlačí na Dalibora, ať nechá Emu být. Dalibor váhá.

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.