Seriály a filmy

3. února 2014 12:46

Markéta Zídková

Cesty domů: 240. díl - Rukojmí

Hynek podvede Valerii. Honza s Daliborem osvobozují Kláru. Sváťa se vzorně stará o Rozárku. Sledujte další díl Cest domů ve 20.15 na Primě.

Jaryn se pustí do akce na vlastní pěst, ale nevyjde mu to. Závišův kurýr Pokorný se zabarikáduje ve svém bytě a má jako rukojmí Kláru. Honza s Daliborem se ho snaží zneškodnit a je sem povolán i Hynek, který se předvádí před svou stážistkou Věrou.

Nakonec se podaří Kláru osvobodit, ale Pokorný je zastřelen... Jaryn má stále pocit, že všichni na policii jsou spolčeni se Závišem. Utvrdí ho v tom i fakt, že Soudek Kláru opět propustí a Mladý ho postaví mimo službu...

Pech se vzorně stará o Rozárku. Snaží se pomoci Daliborovi v dopadení Záviše a ukradne účetní knihu z restaurace Na Rohu. Bohužel se ukáže, že tento podnik pod Záviše nepatří. Sváťa se Daliborovi omlouvá.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Mariana čelí předvolání od soudu kvůli tomu, že slibovala za úplatky ovlivnění Simonina rozhodování. Simona ji v tom nechce nijak pomoci, ale na přímluvu Semeráda a Valerie souhlasí, aby ji z toho Semerád vysekal, i když tím riskuje ohrožení vlastní soudcovské pověsti...

Valerie je šťastná, že jí Fanda řekl „mami“. Společně s Hynkem plánují stavební rozšíření jejich pokoje ve vile...

Mezi Hynkem a Věrou zatím panuje erotické napětí, které vyvrcholí tím, že Hynek svádění stážistky podlehne...

Sledujte další díl Cest domů ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.