Seriály a filmy

4. února 2014 16:26

Markéta Zídková

Cesty domů: 241. díl – Léčka

Jaryn dostal tip, že se Závišovi lidé chystají přepadnout vůz, který převáží peníze. Policie zorganizuje zásah, ale ukáže se, že je to léčka. Věra si začne nárokovat Hynka. Jak se jí zbaví? Mariana by ráda urovnala svůj vztah s Oskarem. K čemu se odhodlá? Sledujte 241. díl seriálu Cesty domů.

Jaryn se vrátil zpátky do služby a hned se pouští do akce. Dostal tip, že se Závišovi lidé chystají přepadnout vůz, který převáží peníze. Na poslední chvíli se ale Soudek dozví, že akce je past.

Snaží se své lidi odvolat, ale pozdě, jeden z policistů je postřelený. Jaryn zuří – kdo z policie vynáší informace?

Zuří ale i Klára. Ona to byla, kdo Soudka na poslední chvíli varoval. Takže Závišovi je teď jasné, že je Klára na straně policie. Klára se bojí, že jí půjde po krku. Kam se před Závišem schová?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Valerie má starosti s Fandou. Opět snědl čokoládu, je mu zle a musí do nemocnice. Hynek se to dozví až jako poslední, má totiž momentálně úplně jiné starosti. Neodolal pokušení a vyspal se se stážistkou Věrou Hrubou. Věra má sice před svatbou, ale na Hynka si dělá čím dál větší nárok.

Jenže Hynek si nechce přidělávat víc starostí, než už má, a hlavně nechce ohrozit svou rodinu. Jak situaci s Věrou vyřeší?

Trápí se i Mariana, která má pocit, že selhává na všech frontách. Nedokáže se smířit s tím, že lhala u soudu. Chce soud podstoupit a přijmout trest, ale Simona i Semerád jí to rozmlouvají.

Mariana se tedy alespoň pokusí napravit vztah s Oskarem. Rozhodne se, že za ním i za Albertem zajede na návštěvu do Prahy a s Oskarem si pořádně promluví. Jak její cesta dopadne?

Projděte si fotky:

To vše ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.