Seriály a filmy

12. února 2014 15:23

Markéta Zídková

Cesty domů: 243. díl – Vezmeš si mě?

Hynek požádá Valerii o ruku, ta ale váhá. Co ji nakonec přesvědčí, aby si Hynka vzala? Veronika se vrátila do Hradiště, ale šíří kolem sebe špatnou náladu. Klára už nedokáže předstírat, že zvládá svůj strach. Zůsatne, nebo z kriminálky odejde? Sledujte 243. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Hynek naprosto pragmaticky a neromanticky začne mluvit s Valerií o tom, že by se měli vzít. A místo city začne argumentovat dětmi.

Jenže Valerie místo aby zjihla, zuří. Žádost o ruku si přeci jen představovala jinak. Navíc po nedávném Hynkově úletu s Věrou si vůbec není jistá, jestli chce s Hynkem strávit zbytek života.

Hynek jde ale do sebe a učiní formalitám zadost, koupí prsten a požádá Valerii znovu. Co nebo kdo nakonec Valerii přesvědčí, aby si Hynka vzala?

Veronika, která se nečekaně vrátila do Hradiště, kolem sebe šíří nepříjemnou atmosféru. Sváťa s Daliborem a Rozárkou se proto přestěhují zpátky do Sváťova bytu. Veronika je ale nadále hysterická a protivná a svou špatnou náladu si vylévá na Michalovi.

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Ten má všeho dost, a proto se snaží hodně času trávit s tátou a Sváťou, což je pro Veroniku záminka k velké hádce. S kým nakonec Michal zůstane?

Na policii mají všichni vztek na Kláru, kvůli jejímuž nařčení major Soudek odchází z funkce. Klára má ale dost jiných starostí, neustále bojuje se svým neovladatelným strachem. Vzápětí selže při zásahu na varnu pervitinu.

Už nedokáže dál předstírat, že svou práci zvládá. Plukovník Mladý ji v tom jen utvrzuje, rád by ji viděl někde na bezpečnějším místě. Překoná Klára svůj strach, nebo svůj boj vzdá a z kriminálky odejde?

Projděte si bohatou galerii fotek:

Sledujte 243. díl Cest domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.