Seriály a filmy

20. února 2014 11:38

Markéta Zídková

Cesty domů: 246. - Sympatickej chlap

Simona je v ohrožení života. Valerie nabízí Veronice přátelství. Jaryn si chce podat Záviše. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Simona čeká před soudem u auta na Semeráda. Vtom se objeví Paleček, vytáhne pistoli a přinutí ji nasednout.

Hynek řekne Daliborovi vše o tom, jak ho Veronika vydírala. Dalibor tomu nejdřív odmítá věřit, ale pak pochopí, že si Hynek nevymýšlí. Hynek ho žádá, aby s Veronikou něco udělal dřív, než bude pozdě.

Klára chce Jaryna pozvat na skleničku, ale on jí dá dost důrazně najevo, že nemá zájem, pro něj existuje jenom Alena. Když už je Klára na odchodu, vejde Mladý a oba informuje o tom, co se stalo: Simona byla unesena.

Simonina rodina je zničená. Nejvíc Semerád, který Palečka obhajoval a dostal ho ven z basy; cítí, že ho ostatní viní z toho, co se Simoně stalo. Policie zoufale hledá jakoukoliv stopu...

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Jaryn si pozve Záviše, pro kterého Paleček pracuje. Ukáže se, že Záviš o únosu neměl ani tušení, v tomhle případě jednal Paleček na vlastní pěst.

Místo, které se policii podaří najít, je prázdné. Klára to ale nevzdává. Podaří se jí přesvědčit Mladého a pátrá po vlastní ose...

Paleček na útěku skočí Veronice před auto. Auto jí sebere a uteče. Veronika je v šoku. Ještě víc je ale šokovaná, když jí v noci přijde Záviš s omluvou ukradené auto vrátit...

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.