Seriály a filmy

4. března 2014 15:05

Markéta Zídková

Cesty domů: 249. díl – Zmizení

Veronika má strach, protože její dům hlídá nějaký muž. Záviš pronásledovatele zažene. Semerád začíná na Simonu žárlit, tuší, že se něco děje. Klára se ztratí, když pátrá po majoru Soudkovi, který je nezvěstný. Co je kvůli Kláře ochotný udělat Jaryn? Sledujte 249. díl Cest domu ve 20:15 na Primě.

Veroniky dům sleduje nějaký muž. Veronika má strach a je zároveň naštvaná. Myslí si, že ji nechal hlídat Dalibor, a pohádá se s ním kvůli tomu.

Veroniky sledování ale nemá na svědomí ani Záviš, který naopak Veroničina pronásledovatele zažene. Tím si získá její sympatie. Uvěří Veronika Závišovi, že jí od něj žádné nebezpečí nehrozí? A kdo tedy hlídkuje u jejího domu?

Semerád tuší, že se ve vztahu mezi ním a Simonou něco změnilo. Začíná žárlit a bojí se toho, co od Simony uslyší.

Simona ho ale překvapí, věnuje mu letenku, aby mohl odjet za Emou do Berlína. Jak dopadne Semerádovo setkání s dcerou? A co uslyší od Simony, až se vrátí?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Míla nahlásí zmizení majora Soudka. Celá kriminálka ho hledá, Soudek se ale nakonec objeví sám. Mezitím se ale ztratí Klára, která po něm také pátrá.

Mladý se o ni bojí, ví, že šla do herny, která patří Závišovi. Strach má o ni i stále zamilovanější Jaryn. Co Jaryn kvůli Kláře udělá? A kde se Klára nakonec objeví?

Sledujte 249. díl Cest domu ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.