Seriály a filmy

11. března 2014 13:48

Markéta Zídková

Cesty domů: 251. díl - Nemůžu jinak

Simona s Mladým zachrání život Natálii, která chtěla spáchat sebevraždu. Co dalšího pro nešťastnou dívku Mladý ještě udělá? Honza předvolá k výslechu na policii Ester Konůpkovou, která při výslechu zkolabuje a musí být převezena do nemocnice. Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Semerád si nemůže pomoct a na Simonu strašně žárlí. Zatímco na ni čeká doma, Simona tráví odpoledne s Mladým.

Při procházce lesem narazí na mladou dívku Natálii, která chce spáchat sebevraždu. Zachrání ji a vezmou k Mladému domů. Kdo je Natálie a proč si chtěla vzít život? A co dalšího pro ni Mladý ještě udělá?

Honza předvolá k výslechu v kauze Záviše Ester Konůpkovou. Staré paní se ale na policii udělá zle a je převezená do nemocnice. Dostala mrtvici a není jasné, jestli přežije.

Pomůže kriminálce Esteřina výpověď? A jak zareaguje Záviš, až se dozví, že co se na policii stalo?

Na rekapitulaci dílu se podívejte ZDE:

Marcelka chce jít s Hynkem navštívit svou zraněnou učitelku baletu. Hynek se návštěvy z pochopitelných důvodů obává. Valerie mu ale dá najevo, že mu věří, Hynek se tedy na návštěvu s dcerkou vydá. Opravdu už nemá Valerie důvod na Alžbětu žárlit? Čím Alžběta Hynka zaskočí? A jak návštěva dopadne?

Projděte si fotky:

Sledujte Cesty domů ve středu ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.