Seriály a filmy

30. března 2014 16:57

Markéta Zídková

Cesty domů: 256. díl - Nebezpečně dobrej vliv

Simona svým rozhodnutím rozpálí Karla. Hynek vzbudí v Jarynovi nedůvěru ke Kláře. Sváťa se rozloučí s Rozárkou. Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Hynek jde za Klárou, nevěří, jak to bylo s vyřešením případu přepadení pumpy. Klára s ním flirtuje. Hynek se nedá a řekne jí, že všechno řekne Jarynovi.

Servírka prozradí Závišovi, že lupiči, kteří ji okradli, věděli, že hospoda je Záviše, ale nijak se toho nebáli. Záviš zuří, ví přesně, proč si to dovolili.

Na policejní stanici se koná utajované setkání. Simona, Mladý, Pacner, Semerád a Ema. Ema je přísně hlídaná policií, aby se k ní nemohl dostat nikdo od Záviše. Simona ji má naposledy vyslechnout a rozhodnout, zda na ni uvalí vazbu, nebo ji pustí na svobodu. Semerád chce, aby Ema svědčila proti Závišovi, a policie by jí výměnou ochránila. Ale Ema nechce, bojí se, že by si ji Záviš našel i tak.

Sváťa si hraje s Rozárkou, plánuje, že s ní půjde do dětské herny. Dalibor mu to rozmlouvá, ví, že se dnes rozhoduje o Emině vazbě a je mu jasné, že pokud Emu pustí, její první cesta povede k nim, bude si chtít Rozárku vzít.

Do policejní stanice se někdo pokusí dostat. Simona vidí, že policie nedokáže Emu ochránit, a proto se rozhodne ji pustit. Mladý je naštvaný, ale Semerád jí naopak děkuje. Ema si pak u Sváti a Dalibora vyzvedne Rozárku, Sváťa je naměkko. Dalibor Emu varuje, aby byla opatrná...

Pacner se s Beátkou na chvíli nastěhuje ke Kenigrovým. Hynek mu to nabídl, když musel být dům, kde má Pacner ubytování, evakuován. Marianě se Pacner evidentně velmi líbí...

Sledujte další díl Cest domů v pondělí ve 20.15 na Primě.

Na rekapitulaci se můžete podívat zde:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.