Seriály a filmy

10. dubna 2014 13:06

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 259. díl - Granát

Simona slaví narozeniny. Jaryn odpustí Hynkovi za Kláru. Mariana nedokáže zlomit hůl nad Oskarem.

Jaryn s Klárou gratulují Simoně předem k narozeninám; vzhledem k napětí mezi Jarynem a Hynkem se nehodlají zúčastnit zítřejší oslavy. Všichni mají Hynkovi za zlé, že za Jarynem nezajde a neurovná to s ním.

Honza a Dalibor zatknou na smuteční hostině paní Pařízkovou – obviní ji, že svého manžela zabila. O vazbě má po výslechu rozhodnout zastupitelství. Isabela se zhroutí, její bratr Roman je vzteky bez sebe.

Mariana se chystá za Oskarem. Chce si vyřešit své manželství dřív, než by si něco začala s Pacnerem.

Simonu navštíví Semerád, přinese jí kytku a dárek, ale Simona n je a odchodu. Jde na rande s Mladým, o oslavu ani moc nestojí, když tam stejně nebudou všichni.

Na zastupitelství dorazí Roman Pařízek. V ruce má odjištěný granát a bere si Hvízdala jako rukojmí. Narazí tu i na Hynka s Klárou a přinutí je vrátit se zpátky do kanceláře, kde zůstanou na nějakou dobu uvězněni. Roman vyhrožuje Honzovi, že granát odpálí, pokud policie nezjistí, kdo jeho tátu skutečně zabil a matku nepustí na svobodu.

Dalibor a Jaryn dělají prohlídku v domě Pařízků. Najdou dopisy pro Romana i pro Isabelu, které psal jejich mrtvý otec a vyznívají jako dopisy na rozloučenou. Třetí dopis, pro Pařízkovou, přinese Mladý z banky.

Sdílejte článek