Seriály a filmy

28. dubna 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 264. díl - Dej mi pokoj

Hynek je z Kláry vzteky bez sebe. Sváťa s Jurajem pátrají na vlastní pěst po Emě. Veronika prohlédne Kamilovu lež.

Valerie míří na ambulanci, aby zkontrolovala Jarynovo zanícené tetování. Cestou narazí na Kláru, která tu na Jaryna čeká. Klára jí sdělí, že se i s Jarynem vrací do vily, a na Valeriin odpor nereflektuje.

Sváťa se Semerádem plánují, kde ještě budou hledat Emu. Dalibor má pro ně špatnou zprávu: Míla zatrhla sledování Záviše, které dnešním dnem končí. Semerád je z toho zdrcený, Sváťa to ale odmítá vzdát a hodlá projet okolní vesnice podle původního plánu.

Ve vile zatím Hynek zjišťuje, že Zdena Klepáčová je v Hradišti a hodlá večer dorazit. Domnívá se, že na inspekci. Do toho se vrací do vily Klára. Hynek je vzteky bez sebe a má obavy, že tohle skončí výbuchem.

Emu drží v chatě Závišův člověk Patrik, když se tam objeví Sváťa a Semerád. Ale Emu nezahlédnou a Patrik je přesvědčí, že on je jen hajný a nikdo tu není. Když Semerád se Sváťou odjíždějí od hájenky, narazí do nich na křižovatce auto řízené mladou dívkou Berenikou. Oba skončí v nemocnici, Semerád je na tom dost špatně... Veronika, která plánuje se Závišem večeři ve dvou, se dozvídá o nehodě a chce jít do nemocnice. Záviš jí překvapivě nabízí doprovod.

Honza prověřuje nehodu a zjišťuje, že Berenika, která do Sváti a Semeráda narazila, je napojená na Záviše. Svěří se Daliborovi s vážným podezřením, že to nebyla žádná náhoda, ale cílený útok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.