Seriály a filmy

5. května 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 266. díl - Budu mít dítě

Simona má projev k Hynkovi. Jaryna nadchne otcovství. Sváťa plánuje parádní svatbu.

Valerie je po vyhrocené krizi s Hynkem vyčerpaná a omdlí v koupelně. Najde ji tam Pacner, postará se o ni a zavolá Hynkovi. Ten je ovšem zrovna s Klárou v hotelu. Když se vrátí domů, víc než zdravotní stav Valerie ho zajímá Pacner a obviní ho, že usiluje o Valerii. Mezi oběma muži dojde k potyčce.

Zbytek rodiny se dozví o Klářině údajném těhotenství a Jaryn je z té zprávy nadšený. Hned vyrazí za Klárou, aby ji raději stáhnul z policejní sledovačky, a „novinku“ řekne i Mladému. Vymyšlená gravidita se pomalu stává neúnosnou.

Dalibor a Honza s pomocí Emy zjistí, že Záviš plánoval něco v domě bohatého podnikatele Vlčka. Detektivové Vlčka kontaktují a poté sledují. Zjistí, že Záviš unesl Vlčkovu ženu a teď podnikatele vydírá. Protože se do věci vložila policie, hrozí nebezpečí, že Záviš nechá Vlčkovu ženu zabít.

Ema tlačí na Dalibora, aby přiměl Pecha ke svatbě kvůli svěření Rozárky. Daliborovi se podaří získat pro plán Procházkovou ze sociálky, která je ochotná sňatek fingovaného páru Sváťa a Ema akceptovat. Pech překvapivě plánuje užít si svatbu s celou parádou, Daliborovi je ale chystaný obřad jeho partnera víc než nepříjemný.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.