Seriály a filmy

28. května 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 273. díl - Odpuštění

Simona se loučí s Karlem. Veronika má strach o Kamila. Hynek nabídne Kláře nový začátek

Policisté v čele s Honzou zastaví Závišovo auto, ten v něm ale není. Sledovali zjevně falešnou stopu... Jaryn s Klárou mezitím najdou Záviše v hospodě u Bety. Nejdřív se zdá, že se Klára postaví na Závišovu stranu, nakonec ho ale zatkne.

Zadržený Záviš s hrůzou zjistí, že Dalibor nezemřel.

Veronika je zoufalá. Byla by raději, kdyby Záviš zmizel. Děsí se soudu a toho, že ho znovu uvidí. Navíc ji navštíví Konůpková a vyčítá jí Závišovo zatčení... Michal Veroniku marně hledá, najde ji až Dalibor. Přizná se mu, že neví kudy kam. Nakonec ji Dalibor přesvědčí, aby se vrátila domů a zkusila začít znovu.

Ema se rozhodne, že bude vypovídat proti Závišovi, aby se díky tomu dostala domů ke své dcerce Rozárce.

Mladý sepíše svou rezignaci a vyklidí dům. Simona převezme klíče a on jí přizná, že se stěhuje k Saše. Rozejdou se však v dobrém.

Kláru zatkne inspekce. Jaryn je nešťastný. Zjistil, že ji stále miluje, a proto požádá Hynka, aby jí pomohl. Hynek předloží důkazy o tom, že Klára pracovala v utajení pod vedením zastupitelství, a inspekce Kláru propustí. Mladý ví, že to není pravda, přesto je Hynkovi vděčný. Své rozhodnutí odejít ale nezmění.

Jaryn je šťastný, že je Klára zpátky. Simona ale ne a Valerie už teprve ne. Nevěří Hynkovi a podezírá ho, že Kláru zachránil pouze proto, aby o ni nepřišel. Svým mlčením Hynek její podezření potvrdí. Přizná se až Kláře, že ji opravdu nechce ztratit. Klára ale nemíní Jaryna nechat. Ani to však Hynkovi nevadí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.