Seriály a filmy

9. června 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 276. díl - Podmínka

Cesty domů II (276) - rekapitulace

Simona s rodinou podrží Valerii. Ema požádá Dalibora o pomoc. Hynek bojuje o život.

Před vilou Kenigrů nakládá sanitka těžce zraněného Hynka, kterého autem srazila Valerie. Ta je v šoku z toho, co udělala. Chce se jít udat na policii. Veronika, Simona i Jaryn ji však přesvědčují, aby to nedělala.

Jaryn, Honza a Dalibor už mají po službě, když se dozvědí, co se stalo. Všichni chtějí po svém pomoct. Jaryn běží za Hynkem do nemocnice, Dalibor s Honzou převzít výslechy, aby Valerie neudělala nějakou nevratnou chybu ve výpovědi.

Ráno probíhá soud s Emou. Dopadne dobře, Ema dostane podmínku. Všichni jsou šťastní a slaví. Ema se svěří Daliborovi, že má strach, že pravým otcem Rozárky je Záviš. Požádá ho, jestli by mohl nechat porovnat jejich DNA.

Čím víc se všichni snaží Valerii chránit a zabránit jí v tom, aby se šla udat na policii, tím víc ona trvá na tom, že řekne pravdu. V nouzi nejvyšší požádá Jaryn Hynka, aby ji přesvědčil on.

Těžce zraněný Hynek uprosí Valerii, aby potvrdila jeho verzi, že to byla nehoda. Ale Valerie se cítí vinna a ví, že to není možné jen tak přejít. Odhodlá se a řekne dětem, že se vrací k sobě domů. Nastěhuje se zpátky do svého domu, kde na ni padá samota. V tom se ozve zvonek.

Sdílejte článek