Seriály a filmy

3. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 283. díl - Hypnóza nefunguje

Cesty domů III (283) - rekapitulace

Rudolf vyklidí pole Blance. Lucii balí Hynek. Sváťa zápasí s Venclem i Daliborem.

Do Rudolfova domu se stěhují Mikuláš s Hedvikou. Adam a Lucie mají strach, co nastalá situace přinese. Rudolf je z Hedviky v baráku trochu vykolejený, její energie ho ničí. Navíc na schůzi oddělení dojde ke konfliktu mezi ním a Blankou ohledně kompetencí. I když si to vyříkají, pachuť hádky zůstane.

Hynek u psycholožky podstoupí hypnózu. Pod vlivem tohoto zážitku jde po stopách svého dětství, kdy chodil s tátou do srubu u řeky, kde spolu rybařili. Hledá tam svůj starý prut – a přitom ze srubu zachrání tři bezdomovce, kteří se málem udusili kouřem. Hynek se stává hrdinou, všichni ho chválí.

Vencl má spor s Blankou ohledně léčby Evy, jejíž stav se nelepší. Blanka je skeptická, ale Vencl odmítá připustit, že by to nemuselo dopadnout dobře.

Adam si promluví s Mikulášem a zjistí, že jeho bratr řekl Lucii o Kateřině a ještě další své bývalé přítelkyni, se kterými Adam začal chodit po Mikulášovi.

Sváťa ustojí hádku s Venclem ohledně Jirky, lehké to ale nemá ani s Daliborem, kterému se také vůbec nelíbí, že se Sváťa kolem Jirky tak často motá.

Hedvika se zabydluje v Rudolfově domě a oficiálně se stává hospodyní.

Rudolf se už rozhodl, že Blance vyklidí pole – odejde z kardia a nastoupí k záchrance.

Lucie se potkává U Bety s Hynkem. Ten se jí dvoří a zdá se, že Lucii se to líbí.

Sdílejte článek