Seriály a filmy

8. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 284. díl - Sousedka

Adam podezřívá Mikuláše z podvodu. Rudolf má namířeno k záchrance. Simona vidí v sousedce Salákové oběť domácího násilí.

Miky vypátrá Vojtu Kužela, který Hedvice vzal peníze, a donese je zpět. Druhý den je Kužel po těžké autonehodě převezen do nemocnice. Mohl by ale klidně jít i o napadení – a Adam se obává, že to udělal Miky. Když pak Adam za bratrem jde, uvidí na jeho těle podlitiny od rvačky.

Rudolf dá výpověď na kardiu. Odchází k záchrance.

Simona žádá o drobnou pomoc sousedku Salákovou, jejíž muž pracuje jako lékař na kardiochirurgii. Obě ženy se shodnou, že se doma nudí. Simona navíc začne mít podezření, že se Salákovými není vše v pořádku. Ještě to neřekne nahlas, ale myslí na domácí násilí.

Jirka vyhledá Sváťu, chce pomoct zachránit týraného psa. Společně se jim to podaří a Jirka se díky Sváťovi přihlásí k Daliborovi do boxu.

Lucie mluví s Mikym, mrzí ji, že ho Adam osočil. Miky mu to ale schvaluje. Adam o ni bojuje, stejně tak Mikuláš.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.