Seriály a filmy

17. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 287. díl - Nejslabší článek řetězu

Cesty domů III (287) - rekapitulace

Simona s Jurajem podrží Hynka. Salák utvrdí Lucii ve výčitkách. Mikuláš s Adamem dostanou košem.

Hynek jde za Alžbětou, nese jí od Simony a Mariany něco do výbavy. Alžbětin stav se však prudce zhoršil. Hynek jí před lékaři i před Lucií musí slíbit, že se postará o jejich dítě. Alžběta umírá… Hynek ale od inkubátoru se svým nemanželským synem uteče. Přizná to Lucii, která jím pro porušení slibu pohrdá. Hynek se svěří Simoně a Semerádovi, že má strach, že to nezvládne.

Simona a Semerád se ho snaží podpořit, je ale otázka, zda se Hynek pochlapí.

Lucie si vyčítá Alžbětinu smrt a doktor Salák ji ve výčitkách utvrdí. Měla prý rozpoznat, že předčasný porod byl způsobený srdeční nedostatečností Alžběty.

Lucie se opije a vyjede kamsi autem. Všichni o ni mají strach.

Mikuláš s Adamem Lucii najdou. Je v pořádku, jen usnula v lese. Všichni Lucii podrží, i když je pěkně vystrašila a naštvala… Adam se od Lucie dozví, že jeho i Mikuláše vlastně vnímá jako bratry, nic víc mezi nimi nemělo být. Adam se odstěhuje z jejího pokoje a řekne Mikulášovi, že i on by měl dát Lucii pokoj. Mikuláš to ale nechce akceptovat.

Policie vyšetřuje hajného Vaňka, který obvinil Jirku z krádeže psa a pušky. Vaněk svou mstou Jirkovi ale dělá chybu – přivede totiž pozornost k vraždě, kterou má na svědomí.

Sdílejte článek