Seriály a filmy

1. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 291. díl - Za kytky díky

Lucie vezme na milost Hynka. Mikuláš neuspěje s úplatkem. Policie prohledává Salákovu zahradu

Simona jede se Semerádem domů. Řídí, ale najednou jako by měla výpadek paměti, na chvíli ani neví, kde je. Je toho už na ni moc. V noci Simona probudí Jaryna s tím, že už ví, kde je Saláková. Je přesvědčená, že viděla Saláka kopat za domem hrob. Jarynovi se to zdá nepravděpodobné, ale Simona ho přiměje, aby zalarmoval Dalibora.

Lucie s Rudolfem zachrání na výjezdu pár horolezců. On do poslední chvíle držel kolem nohy omotané lano, na kterém visela jeho manželka. Oba se podaří zachránit, ale muži musejí nakonec nohu amputovat. Žena je z toho zoufalá, oba toužili po dítěti a měli přislíbenou adopci, ale teď se bojí, že dítě nedostanou. Dalibor prudce vypění na Jirku, který se před ním v šatně promenuje nahatý.

Heda jede s Adamem a Mikym do Prahy na hrob Navrátila. Uvědomuje si, jak moc jí chybí. Navíc zjistí, že Adam přijal stáž v Anglii, aby utekl před Lucií… Mikuláš chce získat zpět Lucii a jde za Hynkem, aby od něj získal Hynečka. Nabídne mu peníze, ale Hynek ho vyrazí. Lucie se jde Hynkovi omluvit.

Dalibor opatřil povolení k prohlídce Salákovy zahrady, podepsal ho Pacner. Policie prohledává zahradu a Simona je jako na trní z toho, jestli něco najdou. Semerád se ji marně snaží uklidnit. Ale jak se nakonec ukáže, na Salákově zahradě jsou opravdu nalezeny kosterní pozůstatky ženského těla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.