Seriály a filmy

6. října 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 292. díl - Láska je lék

Cesty domů III (292) - rekapitulace

Vztah mezi Lucií a Hynkem se prohlubuje. Ztracenou Simonu nalezne Rudolf. Mikuláš brání Hedviku na policii.

Adam se balí na stáž do Anglie. Za Hedvikou přijde Honza s Daliborem. Vrahem ženy, jejíž kostra se našla u Saláků, by mohl být její manžel, který tam v té době bydlel. Hedvika je v šoku, pak se však rozhodne přinést na policii věci po manželovi, které po ní chtěli.

Ve stejné věci přijde Jaryn za Mikulášem. Ten dostane vztek a zkolabuje. Lucie s Rudolfem ho odvezou do nemocnice, ale nebylo to nic vážného. Adam řekne Lucii, že ví o jejím vztahu s Hynkem, ale už se s tím smířil. Mluví hezky o Hynkovi, Lucii to dojme.

Mikuláš se zlobí, že byla Hedvika s tátovými věcmi na policii. Ještě víc ho rozčílí, že případ dozoruje Hynek. Jde za ním a důrazně požaduje, aby nechal jejich rodinu na pokoji. Simona zabloudí s dětmi v lese. Přesto, že to tam zná, nedokáže najít cestu ven.

Rudolf vezme Blanku s Hedvikou do lesa. Tam najdou ztracenou Simonu s dětmi a vyvedou je ven. Simona je z toho špatná. Mariana se Semerádem o ni mají starost.

Za Daliborem přijde Jirka. Chce vědět, proč je na něj poslední dobou tak zlý. Lucie vyprovází Adama na letiště. Ten jí řekne, že ji stejně pořád miluje a varuje ji před Mikulášem. Mikuláš si dělá naději, že Lucie bude jeho. Ta ho však zpraží, zamilovala se do Hynka

Sdílejte článek