Seriály a filmy

2. listopadu 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Cesty domů: 300. díl ve znamení porozumění. Jak dlouho aktérům vydrží?

Juraj se snaží pomoct Simoně, Hynka opustí touha dostat Mikiho do vězení a Heda se pokusí zavděčit Rudolfovi. Jak tohle jen může dopadnout?

Hynek udělá smířlivé gesto a Mikulášovi za ublížení na zdraví navrhne jen podmínku a omluvu. Jenže nebyl by to Hynek, aby si na Mikiho něco nevymyslel. Černá ovce rodiny tak odchází od soudu ponížená. Proč?

Salák nezvládá smrt své ženy a selhává jako doktor. Ordinuje pod silnou dávkou morfinu a hodlá tak i operovat. Naštěstí si toho všimne Rudolf, který přivezl pacienta, a operaci vezme za něj. Blanka je jako primářka k tomuto neprofesionálnímu případu více než smířlivá. Proč nepotrestá doktora, který ohrozil život jejich pacienta?

Paměť Simony se zhoršuje. Když si Saláka splete se Semerádovým klientem, rozhodne se její přítel jednat. Nejenže ji – k její nelibosti – na abnormální výkyvy paměti upozorňuje, ale sežene i číslo na psycholožku. Věří, že Simonina ztráta kondice je způsobená stresem. Simona to však nechce řešit a veškerou Jurajovu snahu o pomoc odmítá. Čeho se bojí?

Rudolf skolí vzácného dvanácteráka a je na něj náležitě pyšný. Hedvika si chce Rudolfa udobřit, a tak se vrhne na čištění trofeje. Vymkne se jí to však z rukou a z lovcovy chlouby zbyde málo prezentovatelný skelet. Jak Rudolf zareaguje?

Miki slíbí mámě, že se k nim hned po soudu může nastěhovat. Heda má sbaleno a netrpělivě čeká na telefon. Rudolf tvrdí, že Miki nesplní, co slíbil. Heda mu nevěří. Kdo bude mít pravdu?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.