Seriály a filmy

8. září 2014 21:30

Gabriela Gabrielová

Adam skočí bráchovi na špek. Ale ne na ledajaký. Bude ho stát vztah?

Mikuláš tahá za nitky. Simona je stále podezíravější. Rudolf se uvedl na záchrance. Cesty domů ve středu ve 20:15.

Mikuláš nevzdává boj o Lucii a zvolí méně viditelné zbraně. Využije toho, že zná svoji bývalou ženu lépe než Adam, a tak svého mladšího bratra zmanipuluje a namluví mu, že jediné, na co Lucie čeká, je žádost o ruku. Ví přesně, co si Lucie o žádosti den po rozvodu bude myslet. Mikuláš nekoná jen slovně, ale připraví Adamovi i romantické místo, kam Lucii naláká. Řekne ano?

Blanka se snaží přemluvit Rudolfa, aby nenastupoval k záchrance, má o něj strach, domnívá se, že tato služba je jen pro mladé. Nebyl by to ale Bernát, kdyby se nechal ze svého rozhodnutí zviklat, a tak usedá do záchranky a vyráží ke svému prvnímu případu. Že je jeho erudice nezpochybnitelná, se ukáže velmi brzo.

Mikuláš si vyhlídne Emu, rád by měl přítelkyni, a tak často pobývá u Betty, aby jí byl blíž. Při jedné návštěvě jí pomůže od vyděrače Kačera. Podruhé se mu to už nepodaří a sám skončí s jeho nožem na krku. Do boje zasáhne Adam, který přišel za bráchou. Zneškodní drobný neurolog násilníka?

Simona s Jurajem pozvou sousedy na večeři. Atmosféra je dusná, manžel Salákové se chová jako hulvát. Juraj vidí problémy v jejím alkoholismu, Simona trvá na domácím násilí.

Podívejte se na ukázku:

Rekapitulace minulého dílu:

Fotogalerie:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.