Seriály a filmy

23. prosince 2014 10:00

Gabriela Gabrielová

Andrea Kerestešová dělala Ježíška v kočičím útulku

Herečka Andrea Kerestešová známá z primáckého seriálu Cesty domů, nadělovala v kočičím útulku. Mazlivým šelmám přinesla granule i podestýlku a pořádně se s nimi pomazlila. A protože je nejen herečka, ale také fotografka, udělala v útulku sérii zajímavých snímků.

Andrea Kerestešová je kočičí člověk a do útulku Šanta kočičí na Praze 4 se nesmírně těšila. A malé šelmy to z ní okamžitě vycítily. Jakmile vstoupila do místnosti, kde byla koťátka, hned se jí tři mrňousové začali šplhat po ramenou. Andrea nejdřív kočkám rozdělila nadílku, kterou přinesla, a pak začala fotografovat. Po několika hodinách focení a mazlení odjížděla naprosto unešená. Fotky věnovala útulku, aby si je mohl dát na své stránky a zvýšil tak šanci na adopci svých malých svěřenců.

Krmivo kočičiímu útulku darovala firma Profizoo

„V útulku jsem se cítila skvěle. V první chvíli mi bylo kočiček líto, že jsou opuštěné a nejsou někde v rodinách. Ale hned jsem na to přestala myslet, když jsem se s nimi začala mazlit a fotit je. Kdykoliv jsem ve společnosti zvířat, jsem šťastná a zapomenu na čas. Což se mi stalo i tady a několik hodin uteklo, ani nevím jak. Nemít doma koťátko Grace, určitě bych si odsud nějaké odnesla. Focení zvířat je jiné než focení lidí. Člověka přemluvíte, aby s vámi spolupracoval, ale zvíře ne. Musíte počkat, až vám začne důvěřovat, proto je focení zvířat mnohem intimnější než focení lidí. I zvířata mají duši a já se ji snažím na svých snímcích zachytit. A jsem jim vděčná, že mi dovolují do ní nahlédnout,“ svěřila Andrea své pocity z netypického focení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.