Seriály a filmy

20. května 2013 08:19

Markéta Zídková

Cesty domů: Marek zničil svého otce. Spáchá sebevraždu

Marek se chce schovat před policií v Kristiánově chatě u přehrady. Potřebuje si promyslet, co bude dál. Bohužel nepočítá s tím, že tam na něj čeká Kristián s pistolí. Kdo zemře? A aby toho nebylo málo, dostane Rudolf 10 let natvrdo. Neopouštějte své hrdiny ani dnes od 20.15 na Prima family.

Kristián byl tvrdý despotický otec, který svému synu Markovi nedovolil žít si vlastní život. "Celý můj život stál kvůli tobě za hovno," vmetl mu v minulém díle seriálu Marek do tváře.

Ale Markovo přiznání, že za všemi vraždami stál on, Kristiána zlomí. Potkávají se v Kristiánově chatě, kde si Marek připravil věci k útěku. Začnou se hádat, Kristián si chce se synem všechno vyříkat, naopak Marek chce zmizet. Aby ho zastavil, Kristián ho střelí do nohy a pak spoutá. Chce po Markovi, aby se přiznal. To Marek odmítne. Kristián je naprosto zlomený. Marek je vrah, pošpinil jméno Černých, jak s tím on – plukovník – má dál žít? Kristián Markovi nemůže pomáhat. Ale nemůže ho ani udat, přece jen je to jeho syn. Kristiánovi nakonec povolí nervy. Spáchá sebevraždu...

Podívejte se na ukázku z dnešních Cest domů:

Co dalšího vás dnes večer čeká?

Rudolf jde k soudu. Snaží se z toho rodinu vynechat, ale to se mu samozřejmě nepodaří. Vendy jde rozhodně s ním. A za chvíli přijde Kači, která ji doprovodí. Rudolf je z jejich plánu rozmrzelý – bude mít s sebou dvě plačky. Ony se ale nenechají odradit. Rudolf ze sebe dělá hrdinu, ale ony mají zkušenosti s tím, jak se choval po Lídině smrti. A nerady by ho pak zase viděly mezi bezdomovci. Jak soud dopadne a na kolik let bude Rudolf odsouzený?

Stav Evy Janákové není o moc lepší. Jedinou nadějí na přežití je pro ni transplantace srdce. Bohužel Evu není možné v jejím stavu do transplantačního programu zařadit. Do Hradiště ale přijede profesorka Lipová. Rudolf ji poprosil, jestli by se na Evu nepodívala. Když on nemůže na sál, jedině Lipová by si mohla troufnout na složitou operaci srdce. Lipová s prohlídkou Evy souhlasí, přijede i proto, že chce znovu po mnoha letech vidět Rudolfa. Jak se Lipová rozhodne? Bude Evu operovat? A co ji spojuje s Rudolfem?

Sledujte stý devadesátý díl seriálu Cesty domů v pondělí 20. května ve 20.15 na Prima family.

Podívejte se na fotografie z dnešního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.