Cesty domů: opáčko

Kači Průchová – hodně silný příběh na jeden lidský život. Vzpomínáte, co všechno musela absolvovat?

Na podzim jsme se s Cestami domů rozloučili hořko sladce: tragédií bylo dost. Ale jeden happy end se konal: Kači si konečně vzala Ríšu. A že si to holka zasloužila, co myslíte? Taky jste jí to přáli?

S Kači se v Cestách domů setkáváme už od počátku od první série. Na své cestě domů, k vlastní rodině, musela překonat nejednu překážku a život s ní často zamával. Pojďme si osvěžit paměť, než ji pustíme 4. února na další cestu. Navíc je to krásná milá ženská, tak nám s ní bude dobře.

Její matka jí dala do dětského domova, ale i když Kači vyrůstala jako sirotek, nezahořkla a život bere s nadhledem, nenechá se hned tak něčím rozhodit. Je to ideální ženská: od rány, vtipná, má smysl pro humor, a přestože sama příliš lásky v dětství nepoznala, má velké milující srdce.

Ale i ona se v mládí musela pod tlakem okolností zachovat jako její matka: narodil se jí nemanželský syn. Kači byla v zoufalé situaci, sama na ubytovně. Proto se ho rozhodla dát k adopci.

Štěstí se na ni usmálo, když jí Zita Bernátová, matka Rudolfa Bernáta, odkázala svůj byt. A vypadá to, že od té doby se stala dítětem štěstěny. Zamilují se do sebe s Ríšou, Richardem Bernátem, mají spolu holčičku Agátku (už v díle č. 74, podzim 2011), rodina Bernátova vzala Kači za svou. Pak ale přichází rána, Ríšu poblázní krásná Anna Juklová, a vše nasvědčuje tomu, že mu Kači nedokáže odpustit. Ale svatba nakonec přece jen bude a na scéně se dokonce objevuje syn Kači, Ondra Dvořáček, se kterým je navzdory adopci v kontaktu. Ondra jí dokonce díky facebooku pomáhá najít její matku Olgu.

Jediným mráčkem na nebi je vztah Kači s Olgou, která ji evidentně nechce představit své rodině. Jak to dopadne? Co myslíte, najdou obě ženy k sobě cestu? A jak se bude vyvíjet manželství Kači a Ríši? Bude už Richard své Kači věrný? Jen aby roupy nepopadly Kači. Od 4. února to postupně budeme rozmotávat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.