Seriály a filmy

17. května 2013 16:00

Markéta Zídková

Cesty domů se rozloučily s Pavlem Soukupem a Filipem Blažkem

Štáb i herci Cest domů oslavili další – už šestou dotočenou řadu seriálu. Zároveň se ale loučili se svými hereckými kolegy, kteří už další díly natáčet nebudou – s Filipem Blažkem a Pavlem Soukupem.

Jarní party ve Žlutých lázních si nenechala ujít řada herců, kteří se se svými kolegy chtěli rozloučit. Například Alois Švehlík, Kamila Špráchalová, Vendulka Křížová, Petra Horváthová, Martin Kraus, Miluše Špechtová, Lumír Olšovský, Kristýna Janáčková, Simona Postlerová nebo Blažkova seriálová manželka Lenka Vlasáková. A někteří z nich dorazili až později, po představení v divadle. Například Pavel Rímský. „S Filipem se vlastně nijak loučit nemusím, budeme se potkávat v divadle,“ říkal.

Konečně záporák

Filip Blažek prý toho, že v seriálu končí, nelituje. „Zase přijde jiná práce. Jsem rád, že jsem si mohl takovýho zakomplexovanýho blbce a hajzla zahrát. Bavil mě – a některý scény jsem si vyloženě užíval,“ smál se Filip.

Podívejte se, jak mají herečky z Cest domů pružná těla

Zatímco Filip Blažek hrál pouze v poslední řadě, Pavel Soukup, který na party přišel i s manželkou – herečkou Isabelou Siegelovou a dcerami Pamelou a Patricií, byl v Cestách domů od začátku. V další řadě už pokračovat nebude.

Agáta přišla pracovně

S Filipem Blažkem a Pavlem Soukupem se přišla rozloučit i redaktorka TOP STAR magazínu Agáta Prachařová, která zároveň natáčela s herci ankety. „Přiznám se, že na Cesty domů se dívám jen občas, protože většinou jsem na nějakém natáčení. Ale když jsem náhodou doma, občas se na ně podívám,“ říkala.

Cesty domů mají za sebou poslední klapku šesté řady

„Tři roky je dlouhá doba a příběhy některých postav se za ten čas uzavřely. Má-li seriál diváky dál zajímat, musejí nastoupit nové příběhy a s nimi nové postavy. Já už samozřejmě znám jména některých nových herců, kteří s námi budou pracovat na další řadě. Médii už proběhlo jméno Veroniky Freimanové, která bude hrát hodně zásadní a výraznou roli. Objeví se i jeden velmi oblíbený herec, takže obzvlášť divačky se mají na co těšit. Diváci se nemusejí bát, opět se bude na co dívat,“ říkal režisér seriálu Jiří Adamec.

Podívejte se na fotografie z večírku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.